موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/60559 :کد

0

کیفیت هوای آخرین روز سال ۹۴ پاک است

  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۴:۵۱
تعداد بازدید : ۳۱۳   
 تحلیل ایران -کیفیت هوای آخرین روز سال ۹۴ پاک است

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران کیفیت هوای آخرین روز اسفند سال ۱۳۹۴ را پاک دانست و گفت: تعداد روزهای پاک امسال به ۲۱ روز رسید.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران کیفیت هوای آخرین روز اسفند سال ۱۳۹۴ را پاک دانست و گفت: تعداد روزهای پاک امسال به ۲۱ روز رسید.


به گزارش تحلیل ایران محمد رستگاری امروز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم افزود: دستگاه‌های سنجش کیفیت هوای استان تهران عدد 42 را نشان می‌دهد که بیانگر پاک بودن هوای استان تهران است و امیدواریم این روند در سال جدید نیز ادامه پیدا کند.

 

وی ادامه داد: بهبود کیفیت هوا و کاهش آلاینده‌ها می‌تواند در سلامت مردم تاثیر بسزایی بگذارد و کاهش غلظت آلاینده‌ها در استان تهران در حال حاضر به عواملی نظیر کمتر شدن تردد شهروندان،کاهش منابع تولید آلودگی،وزش مناسب باد و تمهیدات اندیشیده شده سازمان محیط زیست بستگی دارد.

 

**یکپارچه شدن معاینه فنی هنوز انجام نشده است

 

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران همچنین درباره اجرایی شدن سیستم یکپارچه معاینه فنی خودروها نیز گفت: این سیستم هنوز به طور کامل انجام نشده و تنها به صورت آزمایشی در برخی شهرها اجرایی شد.

 

رستگاری خاطرنشان کرد: منتظر رفع برخی اشکالات فنی این سیستم یکپارچه هستیم تا به صورت کامل اجرایی شود و این طرح بزرگ در سراسر کشور نیز عملیاتی شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :