موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/60570 :کد

0

رئالی‌ها برای بازگرداندن موراتا، بنزما را می‌فروشند

  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۶:۴۴
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -رئالی‌ها برای بازگرداندن موراتا، بنزما را می‌فروشند

باشگاه رئال‌مادرید در نظر دارد مهاجم فرانسوی خود را بفروشد تا مهاجم اسپانیایی پیشین خود را از یوونتوس پس بگیرد.

باشگاه رئال‌مادرید در نظر دارد مهاجم فرانسوی خود را بفروشد تا مهاجم اسپانیایی پیشین خود را از یوونتوس پس بگیرد.


به گزارش تحلیل ایران، رئال‌مادرید قصد دارد کریم بنزما بفروشد تا از این طرق بخشی از هزینه برگرداندن آلوارو موارتا را به جمع کهکشانی‌ها فراهم کند.

 

رئال طبق قراردادی که دو سال پیش با یوونتوس برای انتقال موارتا به تورین بست، این اجازه را دارد تا با پرداخت 30 میلوین یورو به بانوی‌پیر، مهاجم پیشین خود را از این تیم پس بگیرد.

 

موراتا در یکی دو فصل اخیر برای یوونتوس قابل قبول کار کرده و همین موضوع بانوی‌پیر را برای پس گرفتن بازیکنی که محصول آکادمی خودش است، ترغیب کرده است. از طرف دیگر افزایش جنجال‌ها و حواشی زندگی شخصی بنزما، رئال را برای نگه داشتن او در سانتیاگو برنابئو مردد کرده است.

 

در همین راستا سایت کالچومرکاتو گزارش کرده که رئال در نظر دارد پیش از اجرایی شدن محرومیت یک ساله‌اش از خرید بازیکن - مجازاتی که فیفا برای کهکشانی‌‌ها به عنوان جریمه عقد قرارداد با بازیکنان زیر سن قانونی در نظر گرفته است - موراتا را به مادرید برگرداند.

 

همچنین گفته می‌شود که یوونتوس با آگاهی از احتمال از دست دادن موراتا، به دنبال بک مهاجم طراز اول است تا جای بازیکن اسپانیایی‌اش را پر کند و ادینسون کاوانی، کسی است که بانوی پیر از سال‌های پیش جزو مشتریان پروپاقرص اوست. گزینه دیگر بانوی پیر هم معاوضه موراتا با بنزما است. اگرچه که رئال‌مادرید مجبور به فروش بنزما نیست اما شرایط موراتا در یوونتوس به گونه‌ای است که این باشگاه شاید مجبور شود به انتقال مهاجم فرانسوی‌اش به تورین رضایت داد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :