موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی گردشگری

a/60586 :کد

0

رشد ۱۲ درصدی سفرهای نوروز در آغاز تعطیلات

  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۹:۴۸
تعداد بازدید : ۲۷۴   
 تحلیل ایران -رشد ۱۲ درصدی سفرهای نوروز در آغاز تعطیلات

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه بر اساس آمارها، سفرهای نوروزی بین ۸ تا ۱۲ درصد رشد داشته است، نسبت به برخی مشکلات در پایان تعطیلات ابراز نگرانی کرد.

 

 

 

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه بر اساس آمارها، سفرهای نوروزی بین ۸ تا ۱۲ درصد رشد داشته است، نسبت به برخی مشکلات در پایان تعطیلات ابراز نگرانی کرد و گفت: نوروزبانان بی نوروز ایام تعطیلات خود را مصروف خدمت‌رسانی به ۸۰ میلیون هموطن می‌کنند.

 

 

 

به گزارش گروه تحلیل ایران، مسعود سلطانی‌فر در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر که با حضور روسا و نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد در محل معاونت گردشگری برگزار شد، از دستگاه‌های اجرایی به جهت خدمات، تلاش‌ها و هماهنگی‌ها، بسیج و تمرکز امکانات برای خدمت رسانی به مردم تقدیر کرد.


وی افزود: دستگاه‌های عضو ستاد به عنوان نوروزبانان بی نوروز ایام تعطیلات خود را مصروف خدمت رسانی به 80 میلیون هموطن می‌کنند تا ایرانیان داخل و حتی ایرانیان خارج از کشور، نوروز خوب و پرنشاطی داشته باشند.


خبرگزاری تسنیم نوشت: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: پیشاپیش سال جدید را به تمامی هموطنان در سراسر کشور تبریک می‌گویم و سالی توام با موفقیت و پیروزی برای همگان آرزو دارم.


وی تصریح کرد: نوروزبانان بی نوروز و مجموعه دستگاه‌های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر امسال با استفاده از تجربیات 2 سال گذشته، تعامل و همگرایی بیشتری در ارائه سرویس و خدمات رسانی به هموطنان دارند.


به گزارش میراث فرهنگی، سلطانی فر با اشاره به اینکه ایام نوروز پرحجم ترین زمان سفرهای داخلی است، تصریح کرد: در این دوره 17 روزه که مردم پس از دو فصل کاری برای گذراندن اوقات فراغت، سفر می‌کنند، این حجم سفرها با امکانات و زیرساخت‌های موجود در کشور متناسب نیست و هنر ما این است که با بسیج و همکاری بیشتر، منشا خدمات گسترده تری برای مردم باشیم.


معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خاطرنشان کرد: براساس آماری که تاکنون توسط دستگاه‌های عضو ستاد ارائه شده است، سفرهای نوروزی بین 8 تا 12 درصد رشد داشته است و در صورتیکه این درصد رشد ادامه داشته باشد، ممکن است در روزهای پایانی تعطیلات مشکلاتی ایجاد شود که با توجه به این حجم سفر، تمامی دستگاه‌ها باید آمادگی کاملی برای روزهای پایانی داشته باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :