موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/60605 :کد

0

تلخ و شیرین فوتبال ایران در سال ۹۴ از زبان کفاشیان

  یکشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۲:۵۴
تعداد بازدید : ۲۳۴   
 تحلیل ایران -تلخ و شیرین فوتبال ایران در سال ۹۴ از زبان کفاشیان

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قهرمانی تیم فوتسال بانوان ایران در آسیا مهمترین اتفاق فوتبال کشور در سال ۹۴ بود.رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قهرمانی تیم فوتسال بانوان ایران در آسیا مهمترین اتفاق فوتبال کشور در سال ۹۴ بود.


به گزارش تحلیل ایران، علی کفاشیان در مورد شرایط فوتبال ایران در سال 94 اظهار داشت: سال 94 از لحاظ عملکردی سال خوبی برای فدراسیون فوتبال بود که از جمله این موفقیت‌ها جوانگرایی خوب تیم ملی، قهرمانی رده‌های باشگاهی و ملی فوتسال آقایان و از همه مهمتر قهرمانی بانوان فوتسال ایران در آسیا را می‌توان نام برد.


وی ادامه داد: اما بزرگترین کاری که می‌خواستیم در سال 94 انجام دهیم و البته محقق نشد، موضوع روشن شدن حق پخش تلویزیونی بود که در نهایت هم راه به جایی نبردیم و زورمان به صداوسیما نرسید.


رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: با توجه به اینکه بودجه فدراسیون فوتبال در سال 94 نسبت به دیگر فدراسیون‌ها کم بود، اما موفق شدیم از پس هزینه‌های خود بربیاییم و مشکل خاصی در این زمینه نداشته باشیم.


کفاشیان با اشاره به شرایط تیم ملی فوتبال گفت: کی‌روش در سال 94 یک جوانگرایی خوبی را در تیم ملی ایجاد و چهره‌های جدیدی را کشف کرد که می‌توانند آینده فوتبال ایران را تضمین کنند.


وی در پایان در خصوص محل تمرین تیم ملی عنوان کرد: ما همه تلاش‌مان را به کار می‌بندیم که تیم ملی در انجام تمرینات دغدغه نداشته باشد و امکانات و شرایط لازم را برای ملی‌پوشان فراهم کنیم.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :