موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/60626 :کد

0

حرم امام رضا(ع) آماده سخنرانی نوروزی امام خامنه‌ای

  یکشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۰
تعداد بازدید : ۶۷۷   
 تحلیل ایران -حرم امام رضا(ع) آماده سخنرانی نوروزی امام خامنه‌ای

حرم مطهر رضوی تا ساعاتی دیگر میزبان مقام معظم رهبری است تا طبق یک سنت هرساله سخنرانی نوروزی ولی امر مسلمین در حرم رضوی برگزار شود.

 

 

 

حرم مطهر رضوی تا ساعاتی دیگر میزبان مقام معظم رهبری است تا طبق یک سنت هرساله سخنرانی نوروزی ولی امر مسلمین در حرم رضوی برگزار شود.

 
 
 
 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی تا ساعاتی دیگر میزبان مقام معظم رهبری است تا طبق یک سنت هرساله سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در حرم رضوی برگزار شود.


در این میان تمامی امکانات در حرم مطهر رضوی بسیج شده است تا این مراسم با شکوه هرچه بیشتر برگزار شود.


ترجمه همزمان سخنرانی مقام معظم رهبری به 3 زبان

سید جلال حسینی، معاون تبلیغات آستان قدس رضوی در زمینه تمهیدات لازم برای این مراسم اظهار داشت: هرساله در روز نخست نوروز، مشهد مقدس و حرم مطهر رضوی میزبان مقام معظم رضوی است که در همین راستان سخنرانی ایشان به‌صورت همزمان برای زائران غیرایرانی به سه زبان انگلیسی، عربی و اردو در فضای مجازی ترجمه می‌شود.


وی با بیان اینکه در سخنان مقام معظم رهبری در روز نخست فروردین‌ماه سیاست‌های کلی نظام و راهکارهای عملیاتی نظام مطرح می‌شود، عنوان کرد: سخنان مقام معظم رهبری در جوار حرم مطهر رضوی مورد توجه سایر کشورها قرار دارد.


پخش سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در اماکن حرم مطهر رضوی

حسینی اظهار داشت: سخنرانی مقام معظم رهبری در روز نخست فروردین‌ماه به‌صورت ویژه و صوت و تصویر در تمامی اماکن حرم مطهر رضوی پخش می‌شود.


وی افزود: مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری از ساعت 15:30 در رواق امام خمینی(ره) بارگاه منور رضوی برگزار می‌شود.


معاون تبلیغات آستان قدس رضوی افزود: در خاتمه هم زائران و مجاوران امام رضا(ع) از بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری بهره‌مند می‌شوند و بار دیگر در این مکان مقدس با آرمان‌های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری عهد و پیمان می‌بندند تا براساس نقشه راه رهبر فرزانه انقلاب در سال 95 در مسیر رشد و تعالی ایران و ایرانی گام بردارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :