موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/60635 :کد

0

مسلمان شدن بانوی آلمانی در واپسین روز سال در حرم مطهر رضوی

  یکشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۰
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -مسلمان شدن بانوی آلمانی در واپسین روز سال در حرم مطهر رضوی

در واپسین روز سال ۱۳۹۴ یک بانوی آلمانی 'اشتفانی زایتست' با حضور در حرم مطهر امام رضا(ع) به دین مبین اسلام مشرف شد و مذهب تشیع را برگزید.

 

 

 

در واپسین روز سال ۱۳۹۴ یک بانوی آلمانی 'اشتفانی زایتست' با حضور در حرم مطهر امام رضا(ع) به دین مبین اسلام مشرف شد و مذهب تشیع را برگزید.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از آستان قدس رضوی، این بانوی آلمانی در سفر به ایران اسلامی با معارف و آموزه‌های آسمانی دین مبین اسلام و مذهب حقه تشیع آشنا شد و در بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) شهادتین را بر زبان جاری کرد.


این بانوی تازه‌ مسلمان‌ شده گفت: با تشرف به حرم مطهر رضوی و با انتخاب آگاهانه مذهب تشیع مسیر جدید زندگی را برای خودم رقم زدم و در راه هدایت الهی قرار گرفتم.


وی پس از تشرف به اسلام نام زهرا را برای خود برگزید و آشنایی با یک خانواده ایرانی مقیم آلمان و اعتقادات و اعمال عبادی آنان را عامل گرویدن خود به اسلام ذکر نمود.


خبرگزاری تسنیم نوشت: در این مراسم که از سوی مدیریت زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی برگزار شد کتابهایی برای آشنایی هرچه بیشتر این بانوی تازه‌مسلمان با فرهنگ و سبک زندگی اسلامی و هدایایی نیز به‌رسم یادبود اهدا شد.


سالانه 27 میلیون زائر به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند که از این تعداد دو میلیون زائر غیرایرانی هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :