موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/60751 :کد

0

بیش از۶۰درصدجمهوریخواهان،حامی ممنوعیت ورودمسلمانان به آمریکا

  دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۰
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -بیش از۶۰درصدجمهوریخواهان،حامی ممنوعیت ورودمسلمانان به آمریکا

شبکه آمریکایی گزارش داد که نتیجه نظرسنجی در سه ایالت این کشور نشان می‌دهد بیش از ۶۰ درصد حامیان حزب جمهوریخواه در آمریکا موافق ممنوعیت ورود مسلمانان به ایالات متحده هستند.شبکه آمریکایی گزارش داد که نتیجه نظرسنجی در سه ایالت این کشور نشان می‌دهد بیش از ۶۰ درصد حامیان حزب جمهوریخواه در آمریکا موافق ممنوعیت ورود مسلمانان به ایالات متحده هستند.


به گزارش تحلیل ایران، نتیجه یک نظرسنجی در آمریکا نشان می‌دهد که بیش از 60 درصد حامیان حزب جمهوریخواه در سه ایالت این کشور موافق ممنوعیت ورود مسلمانان به ایالات متحده هستند.


در حالی که مبارزات انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا از سوی نامزدهای هر دو حزب ادامه دارد، بحث‌ها درباره ایده جنجالی و تبعیض‌آمیز دونالد ترامپ برای ممنوعیت ورود مسلمانان به این کشور هم ادامه دارد.


ترامپ که توانسته تاکنون پیشتازی خود را در مبارزات درون حزبی جمهوریخواهان حفظ کند، بارها ایده «ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا» را مطرح و از آن دفاع کرده است.


حالا شبکه ان‌بی‌سی نتیجه نظرسنجی در سه ایالت آمریکا از میان حامیان حزب جمهوریخواه نشان می‌دهد که بیش از ۶۰ درصد آنها حامی این ایده ترامپ علیه مسلمانان هستند.


به گزارش این شبکه، ۶۷ درصد حامیان جمهوریخواهان در ایالت ایلینویز، ۶۷ درصد طرفداران این حزب در اوهایو و ۶۴ درصد آنها در فلوریدا از ایده ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا طرفداری می‌کنند.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :