موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/60782 :کد

0

برلوسکونی:میلان ناامیدم کرده است و آخرفصل فکری به حالش میکنم

  ﺳﻪشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۳:۲۷
تعداد بازدید : ۳۶۸   
 تحلیل ایران -برلوسکونی:میلان ناامیدم کرده است و آخرفصل فکری به حالش میکنم

مالک باشگاه میلان اعتراف کرد که از نتایج تیمش در این فصل از رقابت‌های داخلی ایتالیا مأیوس شده و ممکن است در پایان فصل تغییراتی در آن ایجاد کند.مالک باشگاه میلان اعتراف کرد که از نتایج تیمش در این فصل از رقابت‌های داخلی ایتالیا مأیوس شده و ممکن است در پایان فصل تغییراتی در آن ایجاد کند.


به گزارش تحلیل ایران، به دنبال تساوی خانگی یک - یک روز گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال میلان برابر لاتزیو در هفته سی‌‌ام سری A ایتالیا که شانس این تیم را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده کمرنگ کرد، سیلویو برلوسکونی مالک باشگاه میلان گفت که از تماشای نمایش روسونری ناراحت شده است.


برلوسکونی که تیمش برابر لاتزیو نمایش ضعیفی را ارائه کرد، به شبکه RTL گفت: من از فوتبالی که میلان در این فصل ارائه کرده است راضی نیستم و امیدوارم که این روند تغییر کند.


اخیراً شایعات فراوانی درباره آینده کادر فنی باشگاه میلان شکل گرفته است که اکثر آنها حکایت از برکنار شدن سینیشا میهایلوویچ، سرمربی صرب روسونری حکایت داشته‌اند. برلوسکونی که پیش از این از هافبک پیشین اینتر حمایت می‌کرد این بار پاسخ مبهم‌تری درباره آینده میهایلوویچ داد و اظهار داشت: در پایان فصل تصمیم خواهیم گرفت که چه کار کنیم.


میلان با قبول تساوی خانگی برابر آبی‌پوشان شهر رم، در حال حاضر با 49 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد. این در حالی است که آخرین سهمیه ایتالیا در لیگ قهرمانان فصل آینده فعلاً در اختیار رم 60 امتیازی است.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :