موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/60788 :کد

0

بیکاری و گرانی با شعار و دست درازکردن پیش دیگران رفع نمی‌شود

  ﺳﻪشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۴:۲۱
تعداد بازدید : ۳۵۹   
 تحلیل ایران -بیکاری و گرانی با شعار و دست درازکردن پیش دیگران رفع نمی‌شود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر دولت‌ها نمی‌توانند، اجازه بدهند نیروهای انقلاب، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر دولت‌ها نمی‌توانند، اجازه بدهند نیروهای انقلاب، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.


به گزارش تحلیل ایران، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مطلبی که آن را در صفحه شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرده، با اشاره به اشکالات اداری و مدیریتی در کشور، از مسئولین خواست اگر قدرت و توانایی رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان را ندارند اجازه دهند نیروهای انقلاب وارد کار شده و انقلابی در عرصه اقتصاد کشور انجام دهند. 


در این مطلب آمده است: دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند، زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند و بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.


رضایی می‌افزاید: آقای روحانی نیز 3 سال است که می‌خواهد بیکاری را حل کند و تلاشهای زیادی هم کرده ولی هنوز این مهم محقق نشده است.


به گفته وی، قریب به 3دهه است اشتغال و رفع بیکاری شعار دولت‌هاست اما اغلب جوانان کشور با بیکاری و جیب خالی دست‌به‌گریبان هستند و حتی هزینه های تحصیل خودرا ندارند. 


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رفع بیکاری و گرانی، نه با شعار ممکن است و نه با دست دراز کردن پیش هرکسی، گفته است: متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی کشور و وجود برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد و بی اعتمادی به جوانان کشور و زد و خورد های سیاسی مانع پیشرفت کشور است.


رضایی از دولت‌ها خواسته است تا اجازه دهند انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود و می‌گوید: اگر هم خودشان -دولت‌ها- نمی‌توانند، باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور که شاه را بیرون کردند و صدام حسین را از خاک کشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :