موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/60839 :کد

0

امنیت مرزی حاصل هوشیاری مرزبانان

  ﺳﻪشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۴
تعداد بازدید : ۵۴۹   
 تحلیل ایران -امنیت مرزی حاصل هوشیاری مرزبانان

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به وجود برخی ناامنی ها درکشورهای همسایه، ایران را «امن ترین کشور» درخاورمیانه معرفی کرد.

 

 

 

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به وجود برخی ناامنی ها درکشورهای همسایه، ایران را «امن ترین کشور» درخاورمیانه معرفی کرد و گفت: تدابیر رهبر معظم انقلاب، هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی و وحدت عامل اقتدار کشور است.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران ازپایگاه خبری پلیس، سردار' قاسم رضایی' در حاشیه بازدید از پاسگاه های مرزی' دالانی' و'ساوجی' درهنگ مرزی مریوان استان کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس افزود: خداوند را شاکریم به پاس حضور در این منطقه مرزی که یادآور دلاور مردی های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس است.


وی اظهارکرد: امنیت و آرامش کشور را مدیون تلاش و ایثارگری رزمندگان مرزبانی هستیم که در تمام لحظات سال در سخت ترین شرایط در سراسر میهن اسلامی ،حافظ و نگهبان بیش از هشت هزار و هشتصد کیلومتر از مرزها هستند.


فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: در این منطقه با وجود بارش برف و برودت هوا، مرزداران انقلابی با چشمان همیشه بیدار از مرزها صیانت می کنند.

** تدابیر رهبرمعظم انقلاب، هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی،وحدت ؛ عامل اقتدار کشور
سردار رضایی بیان کرد: در این نقطه مرزی کشورمان، بوی بهار رشادت های شیرمردان و شیرزنان دوران دفاع مقدس هنوز هم به مشام میرسد، امروزه ایران اسلامی با دارا بودن مرزنشینانی غیور و ایثارگرانی همچون هموطنان مریوانی به 'امن ترین' کشور خاورمیانه تبدیل شده است.


وی با اشاره به وجود برخی نا امنی ها در منطقه اضافه کرد: خوشبختانه با درایت رهبر معظم انقلاب، هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی، ایستادگی و حمایت مردم به ویژه مرزنشینان، مرزهای امن و غیر قابل نفوذی داریم.


این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: آتش فتنه ای که دامنگیر برخی از کشورهای همسایه شده است نتوانسته به امنیت موجود در ایران اسلامی لطمه ای وارد کند و این امر نیز از برکت 'وحدتی' است که مردم کشورمان با یکدیگر دارند.


سردار رضایی با اشاره به مرز مشترک استان کردستان با کشورعراق گفت: به واسطه مرز امن و آرامی که در این استان وجود دارد اتباع زیادی از دو کشور به منظور سفرهای زیارتی و یا گردشگری در حال تردد هستند.


وی اضافه کرد: به منظور تسهیل تردد زائران و اتباع دو کشور با برگزاری نشست های مشترک مرزی بین فرماندهان مرزبانی ایران وعراق،توافقات مثبتی حاصل شده است.

منبع: ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :