موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/60879 :کد

0

شکایت شرکت ایتالیایی از رونالدو به خاطر تهمت دروغ

  چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۶
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -شکایت شرکت ایتالیایی از رونالدو به خاطر تهمت دروغ

یکی از شرکت های بزرگ ایتالیایی در زمینه املاک به خاطر اینکه ستاره پرتغالی کهکشانی ها اخباری دروغ درباره آنها منتشر کرده از وی شکایت کرده و خواستار غرامت سنگین است.یکی از شرکت های بزرگ ایتالیایی در زمینه املاک به خاطر اینکه ستاره پرتغالی کهکشانی ها اخباری دروغ درباره آنها منتشر کرده از وی شکایت کرده و خواستار غرامت سنگین است.


به گزارش تحلیل ایران، یکی از شرکت های بزرگ و معتبر ایتالیایی که در زمینه املاک و مستغلات فعالیت می کند از کریستیانو رونالدو فوق ستاره رئال مادرید به خاطر تهمت دروغ و اشاعه اکاذیب از او شکایت کرد و خواستار غرامت شد.


شرکت املاک و مستغلات ایتالیایی که مالک آن آلساندرو پروتو بساز و بفروش مشهور است پیش از این اعلام کرده بود که رونالدو تعدادی آپارتمان را خریداری کرده است از جمله آنها آخرین طبقه برج ترامپ نیویورک است.


این شرکت اعلام کرده بود که ستاره کهکشانی ها این آپارتمان را سال گذشته خریداری کرده است اما رونالدو تمام این اخبار را تکذیب کرد و اظهار داشت که هیچ آپارتمانی را در بزریل و نیویورک خریداری نکرده است!


در نتیجه این شرکت ایتالیایی مشهور در زمینه املاک و مستغلات تمام اسناد موجود که بیان کننده این است که رونالدو در آمریکا چندین آپارتمان را خریداری کرده و از جمله یکی از آنها را بدر هاری دوست صمیمی و بوکسور مشهور مراکشی به او هدیه داده و کریس آن را به نام خود ثبت کرده است را فاش کرد.


این شرکت ایتالیایی به دادگاه مادرید شکایتی را علیه رونالدو به خاطر تهمت دروغ ارائه داده است و خواستار 10 میلیون یورو غرامت از ستاره کهکشانی ها  شده است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :