موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ایران

a/60889 :کد

0

خشم ایرانی‌ها ازمانع‌تراشی آمریکادرعقد قراردادهای تجاری جدید

  چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۴:۱۹
تعداد بازدید : ۵۴۴   
 تحلیل ایران -خشم ایرانی‌ها ازمانع‌تراشی آمریکادرعقد قراردادهای تجاری جدید

رسانه انگلیسی رویترز با اشاره به امتناع بانک‌های بین‌المللی از انجام تراکنش‌های مالی مربوط به ایران اعلام کرد ایرانی‌ها از مانع‌تراشی تحریم‌های غیرهسته‌ای آمریکا در عقد قراردادهای جدید، خشمگین هستند.رسانه انگلیسی رویترز با اشاره به امتناع بانک‌های بین‌المللی از انجام تراکنش‌های مالی مربوط به ایران اعلام کرد ایرانی‌ها از مانع‌تراشی تحریم‌های غیرهسته‌ای آمریکا در عقد قراردادهای جدید، خشمگین هستند.


به گزارش تحلیل ایران، یک رسانه انگلیسی با اشاره به مانع‌تراشی تحریم‌های آمریکا در عقد قراردادهای جدید با طرف ایرانی نوشته که این موضوع ایرانی‌ها را خشمگین کرده است. 


رویترز می‌نویسد دو ماه بعد از آنکه تحریم‌های هسته‌ای قرار بود خاتمه پیدا کنند نومیدی‌ها از اینکه قراردادهای اندکی به دلیل امتناع بانک‌های بین‌المللی بسته می‌شوند، رو به فزونی است. 


به نوشته رویترز بانک‌های اروپایی که برخی از آنها قبلاً هدف تحریم‌های سنگین آمریکا واقع شده‌اند، بیم این را دارند که انجام تراکنش‌های مالی ایران، آنها را به نقض سایر تحریم‌های آمریکا که بعد از برجام رفع نشده‌اند، متهم کند.


این رسانه، در ادامه به اظهارات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری اشاره کرده که فرموده‌اند آمریکایی‌ها با خدعه‌گری به دنبال آن هستند که اثرات رفع تحریم‌ها تحقق پیدا نکند.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :