موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/60892 :کد

0

شیرر از بحران آینده گواردیولا پرده برداشت

  چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۵:۰۵
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -شیرر از بحران آینده گواردیولا پرده برداشت

اسطوره باشگاه نیوکاسل انگلیس از بحرانی که سرمربی جدید سیتی با آن مواجه خواهد شد، پرده برداشت.اسطوره باشگاه نیوکاسل انگلیس از بحرانی که سرمربی جدید سیتی با آن مواجه خواهد شد، پرده برداشت.


به گزارش تحلیل ایران، آلن شیرر بازیکن اسبق تیم ملی انگلیس و یکی از اسطوره های باشگاه نیوکاسل اظهار داشت که پپ گواردیولا زمانی که با سیتی قرارداد امضا کرد اصلا فکرش را نمی کرد که تیمش در فصل آینده در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حاضر نشود!


بازیکن سابق تیم ملی انگلیس درباره بحران پیش رو پپ در سیتی گفت: گواردیولا اصلا فکرش را نمی کرد که سیتی نتواند در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در سال آینده حضور نداشته باشد اما اکنون سیتی در رده چهارم است و این برای پپ مصیبتی به شمار می آید زیرا در دوران مربیگری او، برای اولین بار است که تیمش در چمپیونز لیگ حضور نخواهد داشت.


بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر جزیره افزود: به نظر من اگر سیتی در فصل آینده در لیگ قهرمانان حضور نداشته باشد، برای پپ خیلی بد خواهد بود. عامل اصلی این بحران، علنی کردن قرارداد پپ در زمانی غیرمناسب بود. زیرا در آن زمان سیتی در رده دوم قرار داشت و پس اعلام این خبر، تیم افت شدیدی داشت.


منچستر سیتی اکنون با 51 امتیاز در رده چهارم قرار دارد و نزدیکترین تیم به آن آرسنال 55 امتیازی است که در رده سوم است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :