موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/60924 :کد

0

مصاف شاگردان کی‌روش با هند بدون آندو و حقیقی

  چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۲۵۹   
 تحلیل ایران -مصاف شاگردان کی‌روش با هند بدون آندو و حقیقی

تیم ملی فوتبال کشورمان برای حفظ صدرنشینی خود در گروه D مسابقات انتخابی جام جهانی روسیه و جام ملت‌های امارات به مصاف هند می‌رود.

تیم ملی فوتبال کشورمان برای حفظ صدرنشینی خود در گروه D مسابقات انتخابی جام جهانی روسیه و جام ملت‌های امارات به مصاف هند می‌رود.

 

به گزارش تحلیل ایران، تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه و جام ملت‌های 2019 امارات فردا (پنجشنبه ــ 5 فروردین ماه 95) به مصاف هند می‌رود که این دیدار از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که دیدار رفت دو تیم در هند با پیروزی 3 بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان خاتمه یافت و شاگردان کی‌روش توانستند به یک پیروزی قاطعانه دست پیدا کنند. تیم ملی در حال حاضر نیز با 14 امتیاز در صدر جدول گروه D این مسابقات قرار دارد و در دو دیدار آخرش تلاش می‌کند صدرنشینی خود را حفظ کند و به‌عنوان تیم نخست از گروهش به مرحله بعدی راه پیدا کند، در گروهی که عمان با 11 امتیاز شاگردان کی‌روش را تعقیب می‌کند و به‌دنبال لغزش آنهاست.

 

کارلوس کی‌روش که اردو به اردو تیم ملی را جوان می‌کند، برای این بازی و البته بازی با عمان که روز دهم فروردین‌ماه برگزار می‌شود 24 بازیکن را به اردو فراخوانده است، اردویی که آندرانیک تیموریان و علیرضا حقیقی دو نفر از باتجربه‌های تیم ملی به‌دلیل مصدومیت در آن حضور ندارند و ازهمین‌رو باز هم باید شاهد جوان‌تر شدن تیم ملی باشیم.

 

شاگردان کی‌روش می‌توانند در دیدار مقابل هند به‌دنبال پیروزی پرگل خانگی باشند، چراکه هند با سه امتیاز در قعر جدول گروه قرار دارد و برای صعود از این مرحله ناامید شده است، ازهمین‌رو هند انگیزه زیادی برای این بازی ندارد و می‌توان گفت ایران بازی نسبتاً راحتی پیش‌ِرو خواهد داشت. مسلماً با رایگان شدن تماشای این بازی و حضور هواداران در ورزشگاه، شاگردان کی‌روش می‌توانند با وضعیت بهتری به مصاف هند بروند و با روحیه‌ای بالا به فکر پیروزی پرگل باشند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :