موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/60939 :کد

0

امدادرسانی به ۳۰۰ حادثه‌دیده در طوفان شن

  چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۷
تعداد بازدید : ۲۹۵   
 تحلیل ایران -امدادرسانی به ۳۰۰ حادثه‌دیده در طوفان شن

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه ۳۰۰ حادثه‌دیده طی ۲۴ ساعت گذشته در دو شهرستان ریگان و فهرج کرمان به دلیل طوفان شن توسط نیروهای هلال‌احمر امدادرسانی شدند.

 

 

 

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه 300 حادثه‌دیده طی 24 ساعت گذشته در دو شهرستان ریگان و فهرج کرمان به دلیل طوفان شن توسط نیروهای هلال‌احمر امدادرسانی شدند، گفت: 9 استان کشور درگیر برف و کولاک شده است.

 
 
 
 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس، ناصر چرخساز در گفت‌وگو اظهار داشت: دو شهرستان ریگان و فهرج در استان کرمان از روز گذشته دچار طوفان شن شده که نیروهای امدادی در دو محور ریگان - ایرانشهر و فهرج - زاهدان 300 حادثه‌دیده را امدادرسانی کردند.


وی به عملیات برف و کولاک طی 24 ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: 9 استان آذربایجان شرقی، تهران، زنجان، سمنان، فارس، کردستان، گلستان، لرستان و مازندران متأثر از برف و کولاک شده و نیروهای هلال‌احمر در 10 محور به استان‌های حادثه‌دیده امدادرسانی کردند.


رئیس سازمان امداد و نجات ادامه داد: 6 مسافر نیز به دلیل برف و کولاک مصدوم شده که یک نفر به بیمارستان منتقل و 5 نفر به صورت سرپایی درمان شدند. همچنین 12 مسافر توسط نیروهای هلال‌احمر اسکان اضطراری یافته و 123 خودروی گرفتار در برف نیز رهاسازی شده است.


چرخساز در ادامه به عملیات‌های سیل و آب‌گرفتگی طی 24 ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: 6 استان تهران، خراسان شمالی، سمنان،‌ فارس، کرمان و یزد درگیر سیل و آب‌گرفتگی شده و 70 نفر در این رابطه امدادرسانی شده‌اند.


وی اضافه کرد: 35 مسافر به مناطق امن انتقال داده شده و 2 نفر مصدوم نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.


رئیس سازمان امداد و نجات در پایان با بیان اینکه 6 واحد مسکونی که متأثر از سیل و آب‌گرفتگی شده بود توسط نیروهای هلال‌احمر از آب تخلیه شد، خاطرنشان ساخت: 5 نفر نیز در پایگاه‌‌های ثابت و سیار هلال‌احمر اسکان اضطراری یافتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :