موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/60983 :کد

0

موراتا: امکان بازگشتم به رئال مادرید وجود دارد

  چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۸:۴۱
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -موراتا: امکان بازگشتم به رئال مادرید وجود دارد

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال یوونتوس تأکید کرد که از آینده‌اش خبر ندارد، اما نتیجه کشمکش بانوی پیر و کهکشانی‌ها برای جذب وی هرچه زودتر باید مشخص شود.

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال یوونتوس تأکید کرد که از آینده‌اش خبر ندارد، اما نتیجه کشمکش بانوی پیر و کهکشانی‌ها برای جذب وی هرچه زودتر باید مشخص شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، این روزها شایعاتی زیادی درباره آینده آلوارو موراتا شنیده می‌شود. با توجه به بندی که در قرارداد میان بانوی‌پیر و کهکشانی‌ها وجود دارد و یووه را به بازگرداندن این مهاجم اسپانیایی به کهکشانی‌ها در ازای 30 میلیون یورو موظف می‌کند، این احتمال وجود دارد که او در پایان فصل به مادرید برگردد.

 

موراتا در این خصوص به شبکه کادنا کوپه اسپانیا گفت: صحبت کردن درباره سال آینده بسیار سخت است، چون من هیچ اطمینانی از آینده‌ام ندارم و نمی‌دانم که کجا خواهم بود. در شرایط عجیبی قرار گرفته‌ام. من فقط می‌خواهم که هرچه سریع‌تر این ابهام برطرف شود. من در تورین از وضعیتم راضی هستم، اما می‌خواهم بدانم که کجا باید به دنبال خرید خانه باشم.

 

موارتا ادامه داد: من در یوونتوس از وضعیتم راضی هستم، اما امکان بازگشتم به مادرید هم وجود دارد، چون این موضوع به صورت کتبی در قراردادم درج شده است. من فقط می‌خواهم که این مسئله هرچه زودتر حل شود.

 

موراتا سال 2014 با قراردادی 20 میلیون یورویی از رئال مادرید به یوونتوس پیوست، اما در قرارداد او بندی وجود دارد که به رئالی‌ها اجازه می‌دهد وی را در پایان فصل جاری با پرداخت 30 میلیون یورو به سانتیاگوبرنابئو برگردانند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :