موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/60999 :کد

0

هرگز رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ را لغو یا به تاخیر نمی‌اندازیم

  چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۰:۳۹
تعداد بازدید : ۲۶۵   
 تحلیل ایران -هرگز رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ را لغو یا به تاخیر نمی‌اندازیم

وزیر ورزش فرانسه پس از حملات تروریستی اخیر در بروکسل اظهار داشت که رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ را با تدابیر امنیتی بالا برگزار می‌کنیم و قصد لغو یا تاخیز بازی‌ها را نداریم.

 وزیر ورزش فرانسه پس از حملات تروریستی اخیر در بروکسل اظهار داشت که رقابت‌های یورو 2016 را با تدابیر امنیتی بالا برگزار می‌کنیم و قصد لغو یا تاخیز بازی‌ها را نداریم.


به گزارش تحلیل ایران، در چند روز گذشته ترکیه و بلژیک، صحنه چندین انفجار ترویستی بوده که در آن عده زیادی کشته و مجروح شده‌اند. با توجه به این اقدامات تروریستی، این احتمال هم ‌اکنون هست که مسابقات یورو 2016 که قرار است از اواخر خرداد ماه سال جاری در فرانسه برگزار شود، بدون حضور تماشاگر و پشت درهای بسته انجام گیرد.


تیری بلارد وزیر ورزش فرانسه درباره برگزاری رقابت‌های یورو 2016 به میزبانی این کشور در مصاحبه با روزنامه اکیپ فرانسه گفت: از ابتدا حملات تروریستی از اذهان ما به دور نبوده است. ما تدابیر امنیتی بالایی را برای رقابت‌های پیش رو تدارک دیده ایم.


وی افزود: در این رقابت ها هر تیمی که شرکت می کند گروهی از افسران امنیتی از آنها حفاظت می کنند و هرگز به فکر لغو یا تاخیر یورو 2016 نیستیم تا به این ترسوها(تروریست ها) نماد مقاومت و پایداری هدیه بدهیم و آنها را خوشحال کنیم.


منبع: فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :