موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/61059 :کد

0

قوامی: رونق اقتصادی اولویت اساسی مجلس دهم در سال ۹۵ باشد

  پنجشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -قوامی: رونق اقتصادی اولویت اساسی مجلس دهم در سال ۹۵ باشد

یک نماینده اصولگرای مجلس ایجاد رونق اقتصادی را به عنوان اولویت اساسی مجلس دهم دانست و گفت: مجلس آینده باید از فرصت حضور مردم در انتخابات به بهترین نحو استفاده کند و تمامی هم و غمش را در جهت بهبود...

یک نماینده اصولگرای مجلس ایجاد رونق اقتصادی را به عنوان اولویت اساسی مجلس دهم دانست و گفت: مجلس آینده باید از فرصت حضور مردم در انتخابات به بهترین نحو استفاده کند و تمامی هم و غمش را در جهت بهبود وضعیت اقتصادی قرار دهد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ هادی قوامی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اولویت اساسی مجلس دهم در سال آینده ایجاد رونق اقتصادی است البته باید نمایندگان مجلس فعلی نیز تا پایان عمر مجلس دهم در این راستا تلاش کنند چرا که همگان باید برای آبادانی کشور و ایجاد رونق اقتصادی تلاش کنیم.

 

او با بیان این که حضور پرشور مردم در انتخابات به عنوان سوخت موتور توسعه کشور یک فرصت است، گفت: باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده کرد چرا که با نگاه درست به این فرصت می‌توان طبق چشم انداز 1404 به اهداف مشخص شده رسید و در برنامه ششم توسعه و هفتم توسعه نیز تمامی اهداف را در جهت آبادانی کشور معطوف کرد.

 

نماینده مردم در اسفراین با بیان این که در حال حاضر در ایران در حوزه امنیت در منطقه حرف اول را می‌زند گفت: بسیاری از بدخواهان این ملت به وجود امنیت در کشور حسادت می‌کنند. امنیتی که از خیلی از کشورهای منطقه و حتی ترکیه نیز بیش‌تر است. در این شرایط متاسفانه ما در حوزه اقتصادی ضعف داریم که باید تلاش شود با برطرف کردن این ضعف وضعیت اقتصادی مردم بهبود بخشیده شود.

 

قوامی با بیان این که نمایندگان مجلس دهم باید از حقوق خود به خاطر حقوق ملت بگذرند گفت:‌ انتظار می‌رود که نمایندگان مجلس آینده واقعا با همدلی از فرصت به وجود آمده از حضور پرشور مردم استفاده کنند و در این راه از نظرات کاندیداهای رقیب‌شان که نتوانستند که پیروز رقابت‌های انتخاباتی شوند استفاده کنند.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :