موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/61119 :کد

0

بازتاب برتری تیم ملی ایران مقابل هند در رسانه‌های جهان

  جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۵
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -بازتاب برتری تیم ملی ایران مقابل هند در رسانه‌های جهان

پیروزی آسان تیم ملی کشورمان مقابل هند مورد توجه رسانه‌های فوتبالی و ورزشی دنیا قرار گرفت.

پیروزی آسان تیم ملی کشورمان مقابل هند مورد توجه رسانه‌های فوتبالی و ورزشی دنیا قرار گرفت.


به گزارش تحلیل ایران ، پس از برتری 4 بر صفر تیم ملی کشورمان در بازی خانگی مقابل هند در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 و جام ملت‌های 2019 آسیا، رسانه‌های آسیایی واکنش‌های یکسانی نسبت به پیروزی تیم کی‌روش نشان دادند.


سایت روزنامه هندی «ارونچل فرنت» با اشاره به پیروزی پرگل ایران، این نتیجه را تلخ اما قابل پیش‌بینی دانست و با نامیدن ایران به عنوان یکی از بهترین‌های حال حاضر آسیا، تیم کی‌روش را بخت برتر صعود به جام جهانی آینده دانست. این سایت عملکرد هندی‌ها به خصوص در خط دفاعی و میانی را ناامیدکننده دانست.


سایت کنفدراسیون آسیا، عملکرد سردار آزمون، یکی از گلزنان ایران را زیرذره بین برد و ضمن تمجید از او صعود ایران از گروه چهارم را اتفاقی محتمل دانست. این سایت کلاس بازی متفاوت ایران با هند را مورد اشاره قرار داد و در ادامه به گزارش و روایت جریان بازی پرداخت.


سایت فیفا هر چند کاملاً گزارش‌وار به عملکرد ایران در  بازی هفتمش در راه رسیدن به جام جهانی 2018 و جام ملت‌های آسیا در سال 2019 پرداخت، اما به 17 امتیازی شدن تیم کشورمان، تداوم شکست‌ناپذیری آن مقابل تیم‌های آسیایی در دوران کی‌روش و تخمین صعود به دور بعد با کسب 9 امتیاز از سه بازی پایانی این گروه اشاره کرد.

/ خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :