موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/61156 :کد

0

یک‌طرفه شدن هراز و چالوس از بعدازظهر

  جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۳
تعداد بازدید : ۲۷۲   
 تحلیل ایران -یک‌طرفه شدن هراز و چالوس از بعدازظهر

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به آغاز نخستین موج بازگشت سفرهای نوروزی و ترافیک نیمه سنگین در محورهای هراز و چالوس، از یکطرفه شدن تردد در محورهای هراز و چالوس، از...

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به آغاز نخستین موج بازگشت سفرهای نوروزی و ترافیک نیمه سنگین در محورهای هراز و چالوس، از یکطرفه شدن تردد در محورهای هراز و چالوس، از بعد از ظهر امروز خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ نادر رحمانی، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر و بر اساس گزارش‌های دریافتی از سراسر کشور، شاهد ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: بر اساس گزارش‌های همکاران ما، ترافیک در این مسیر در محدوده آدران تا سد کرج و همچنین در حد فاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه ادامه دارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به جنوب محور هراز نیز گزارش شده و تصاویر دوربین‌های پلیس حاکی از ترافیک نیمه سنگین در سه راهی لاسم و در مسیر جنوب به شمال در محدوده کهرود، پلور، آب‌اسک و گردنک است.

رحمانی با اشاره به آغاز نخستین موج بازگشت سفرهای نوروزی از روز گذشته خاطرنشان کرد: با توجه به رو به اتمام بودن بخش اول تعطیلات نوروزی، موج بازگشت مسافران از روز گذشته آغاز شده و انتظار می‌رود حجم تردد از عصر امروز رو به افزایش رود از این رو توصیه می‌شود مسافرانی که قصد بازگشت به شهرهای خود را دارند، سفر خود را در طول ساعات روز مدیریت کنند و سفر را به ساعات پایانی امروز موکول نکنند.

وی در پایان گفت: با توجه به افزایش حجم تردد در محورهای هراز و چالوس، این دو محور از بعداز ظهر امروز یک طرفه شده ولی با توجه به ترافیک این دو محور، ساعت ممنوعیت تردد در هر دو این محورهای مواصلاتی متعاقباً اعلام خواهد شد.
منبع:مشرق
                               

پلیس     ترافیک     کنترل     هراز     چالوس    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :