موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/61182 :کد

0

نجات بیش از ۱۷۰۰ مسافر از مرگ حتمی

  جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۸:۴۷
تعداد بازدید : ۲۲۷   
 تحلیل ایران -نجات بیش از ۱۷۰۰ مسافر از مرگ حتمی

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای طرح نوروزی بیش از ۱۷۰۰ نفر با اقدامات نیروهای امدادی از مرگ حتمی نجات یافته‌اند.

 

 

 

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای طرح نوروزی بیش از 1700 نفر با اقدامات نیروهای امدادی از مرگ حتمی نجات یافته‌اند، گفت: هزار مسافر نیز که در حوادث مصدوم شده‌اند توسط امدادگران به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، ناصر چرخساز در رابطه با آمار عملیات‌های امداد و نجات انجام شده از 25 اسفند تاکنون گفت: طی این مدت بیش از 2 هزار و 300 ماموریت توسط امدادگران انجام گرفته و 32 هزار مسافر امدادرسانی شده‌اند و بیش از یک هزار و 700 مسافر نیز از مرگ حتمی نجات یافته‌اند.

 

وی افزود: طی این مدت بیش از یک هزار مسافر مصدوم به مراکز درمانی منتقل و 12 هزار نفر نیز از خدمات درمان سرپایی بهره‌مند شده اند.

 

ایسنا نوشت: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه در این مدت 215 مورد عملیات رهاسازی انجام گرفته است، تصریح کرد: بیش از 800 مسافر نیز اسکان اضطراری یافته و 18 هزار نفر اسکان موقت نوروزی شده‌اند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر،وی درخصوص جزییات عملیات‌های امداد و نجات در 24 ساعت گذشته گفت: در این مدت بیش از 235 عملیات امدادی انجام شد که طی آن دو هزار و 700 مسافر امدادرسانی شده‌اند. همچنین 265 نفر از مرگ حتمی نجات یافته‌اند.

 

به گفته چرخساز،151 مسافر در شبانه‌روز گذشته به مراکز درمانی منتقل و 760 نفر آنها نیز خدمات سرپایی دریافت کرده‌اند.

 

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر افزود: یک هزار و 300 مسافر نیز طی 24 ساعت گذشته اسکان موقت نوروزی یافته‌اند و خدمات امدادی به حادثه‌دیدگان با آمادگی کامل در حال انجام است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :