موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بانک ، بیمه ، بورس

a/61212 :کد

0

توسعه بانکداری بین المللی در اولویت

  شنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۰:۳۳
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -توسعه بانکداری بین المللی در اولویت

رئیس هیات مدیره پست بانک گفت:با توسعه بانکداری بین المللی ازماموریت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت می کنیم.

رئیس هیات مدیره پست بانک گفت:با توسعه بانکداری بین المللی ازماموریت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت می کنیم.

 


به گزارش تحلیل ایران ، حسن زاده، رئیس هیات مدیره پست بانک با اشاره به مهمترین اقدام پست بانک در سال 94 گفت: مهمترین اقدام شرکت پست بانک به روز رسانی نرم افزار IT بود که قراردادش بسته شد و شروع به کار کرد و تا پایان سال آینده این پروژه به بهره برداری می رسد.
 
 وی ابرازامیدواری کرد:‌ انشالله با انجام این پروژه، درکیفیت امنیت بانکداری پست بانک،  وضعیت بسیار مطلوبی خواهیم داشت.
 
 حسن زاده به سود دهی پست بانک در سال 94 اشاره کرد و افزود: بحمدالله امسال برخلاف سال های گذشته از حالت زیانده خارج شدیم و امیدواریم در سال آینده نیز سود دهی  بیشتری داشته باشیم
 
 رییس هیات مدیره پست بانک در پاسخ به سوالی در خصوص توسعه خدمات بانکی بین المللی گفت: در این خصوص اقدامات آماده سازی انجام شده، سوئیفت پست بانک باز است و با انجام اقدامات مناسب، امیدواریم بتوانیم در بانکداری بین المللی در وزارت ICT ، نقش مؤثری را ایفا کنیم.
 
وی ادامه داد: درتلاشیم تا  یاری رسان شرکت ها و مأموریت های حوزه ICT باشیم و در حوزه بین المللی و حل مسائل مالی وزارت ارتباطات نقش ارزنده تری را ایفا کنیم.
 
حسن زاده برخرده  بانکداری و توسعه خدمات آن تاکید کرد و افزود: کیفی کردن هر چه بیشتر خدمات و انطباق با ضوابط بانک مرکزی دراین حوزه  در دستور کار قرار دارد.
 

 وی براستفاده از نیروهای کارآمد و متخصص تاکید کرد و گفت: با توجه به توسعه فعالیت های پست بانک ،حدود 200 نفر را از طریق آزمون و مصاحبه به کار می گیریم تا کیفیت کار در شعبی که نیاز به تقویت نیروی کارآمد دارند،  تامین شود.

 / میزان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :