موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/61232 :کد

0

اهتزاز پرچم عراق در دو روستای آزاد شده موصل

  شنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۶:۰۵
تعداد بازدید : ۲۶۶   
 تحلیل ایران -اهتزاز پرچم عراق در دو روستای آزاد شده موصل

روستاهای مرزی ام الدبیان و ام جریس که از خطوط اصلی تدارکاتی تروریست ها بین عراق و سوریه به شمار می روند از تروریست ها پاکسازی شدند.

روستاهای مرزی ام الدبیان و ام جریس که از خطوط اصلی تدارکاتی تروریست ها بین عراق و سوریه به شمار می روند از تروریست ها پاکسازی شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران، ارتش عراق از آزاد سازی دو روستای مرزی در حومه منطقه سنجار در غرب شهر موصل خبر داد .ارتش عراق جمعه شب در بیانیه ای اعلام کرد نیروهای مقاومت مردمی با پشتیبانی قبایل روز جمعه موفق شدند دو روستای ام الدیبان و ام جریس نزدیک مرزهای عراق و سوریه را آزاد کنند و پرچم عراق را در این مناطق به اهتزاز درآورند .

 

خبرگزاری صداوسیما نوشت: ارتش عراقی تاکیدکرد در عملیات‌آزاد سازی این دو روستای مرزی تلفات و خسارات زیادی به تروریست های داعش وارد شد و شماری تروریست به هلاکت رسیدند و تعدادی از خودرو های بمب گذاری شده منهدم شدند .ارتش عراق افزود روستاهای مرزی ام الدبیان و ام جریس که از خطوط اصلی تدارکاتی تروریست ها بین عراق و سوریه به شمار می روند از تروریست ها پاکسازی شدند. این عملیات ویژه که پس ازچند هفته برنامه ریزی توسط نیروهای مردمی صورت گرفت در واقع پیروزی دیگری برای عراق و مردم آن است و با آزاد سازی این مناطق پرچم عراق بار دیگر بین مرزهای عراق و سوریه برافراشته شد.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :