موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/61267 :کد

0

تهران ۳ روز سالم و ۳ روز پاک را پشت سرگذاشت

  شنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۱۷۳   
 تحلیل ایران -تهران ۳ روز سالم و ۳ روز پاک را پشت سرگذاشت

تهران در ۶ روز اول فروردین امسال از نظر کیفیت هوا سه روز را سالم و سه روز را پاک پشت سرگذاشت.

 

 

 

تهران در 6 روز اول فروردین امسال از نظر کیفیت هوا سه روز را سالم و سه روز را پاک پشت سرگذاشت.

 

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوا با اعلام این خبر گفت: 6 روز اول فروردین امسال از نظر کیفیت هوا مشابه سال گذشته بوده و در مجموع 3 روز با هوای پاک و 3 روز با هوای سالم در تهران ثبت شده است. این شرایط دقیقا مشابه شرایطی است که در 6 روز نخست سال 94 هم ثبت شده بود و در آن زمان هم 3 روز سالم و 3 روز ثابت ثبت شده بود.

 

وی گفت: کمترین شاخص کیفیت هوا و به عبارت دیگر کمترین غلظت آلاینده ذرات معلق کوچکتر از دو و نیم میکرون در فروردین امسال تاکنون، در روز اول فروردین در تهران ثبت شده است. بر اساس اطلاعات حاصل از ایستگاه ها، کیفیت هوای تهران در روزهای اول، دوم و پنجم در شرایط پاک و در روزهای سوم، چهارم و ششم در شرایط سالم قرار داشته است.

 

ایسنا نوشت: بنابر اعلام روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوا، نظری افزود: شاخص کیفیت هوا در اولین روز سال با عدد 35 ثبت شده، دومین روز 46، سومین روز 79، چهارمین روز 53، پنجمین روز 44 و در ششمین روز هم 63 بوده است.

 

به گفته سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوا با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی و تداوم بارندگی در تهران و شرایط ناپایدار جوی و همچنین کاهش تردد در شهر پیش بینی می‌شود کیفیت هوای پایتخت همچنان در شرایط مطلوب باقی بماند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :