موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/61350 :کد

0

پیام تبریک کفاشیان به سید جلال حسینی

  شنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۸
تعداد بازدید : ۱۵۶   
 تحلیل ایران -پیام تبریک کفاشیان به سید جلال حسینی

رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی به سید جلال حسینی بخاطر تلاشهای بی دریغ در عرصه فوتبال ایران و صدمین بازی ملی اش، تبریک گفت.

 

 

 

 

رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی به سید جلال حسینی بخاطر تلاشهای بی دریغ در عرصه فوتبال ایران و صدمین بازی ملی اش، تبریک گفت.
به گزارش تحلیل ایران؛ علی کفاشیان با ارسال پیامی به سید جلال حسینی مدافع تیم ملی به خاطر تلاشهایش در عرصه فوتبال و 100 بازی ملی تبریک گفت.

متن پیام رئیس فدراسیون فوتبال به شرح زیر است: 
فوتبال جادوی قرن حاضر است و شور و اشتیاق به آن حد و مرز نمی شناسد و مردم ایران که دل به زیبایی‌های فوتبال بسته اند حالا دیگر شور و شعف کشف سهراب، رستم و سیاوش را در ساق های خستگی ناپذیر قهرمانان خود و در چمن سبز فوتبال می جویند.

خبرگزاری صداوسیما نوشت: جناب آقای سید جلال حسینی در طلیعه سی و پنجمین بهار زندگیتان و در دیدار مقابل تیم ملی فوتبال هند در یکصدمین مسابقه ملی خود به میدان رفته اید که بزرگان فوتبال ایران با تلاش، همت و کوشش توانسته اند به این قله از افتخار در فوتبال کشور دست یابند. زمان در گذر است و از زمستان 1385 و در نخستین حضورتان در تیم ملی ایران برابر مکزیک تا بهار 1395 در بازی مقابل هند، مردم این مرز و بوم بارها و بارها با حضور شما در میادین فوتبال خاطراتی خوش را در ذهنشان مرور کرده اند.

ورود شما را به جرگه " صدتایی های فوتبال ایران" که در سایه جدیت و تلاش در سالیان متمادی کسب شده است را به جنابعالی تبریک عرض کرده و امید است در سایه الطاف حضرت احدیث همواره سربلند، پیروز و شادکام باشید.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :