موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/61386 :کد

0

آلوز: سوارز اسباب زحمت توپ است!

  شنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۸
تعداد بازدید : ۱۶۰   
 تحلیل ایران -آلوز: سوارز اسباب زحمت توپ است!

مدافع بارسلونا پس از رویارویی ملی با مهاجم اروگوئه‌ای از تعبیر جالبی در مورد هم‌باشگاهی‌اش استفاده کرد.

 

 
مدافع بارسلونا پس از رویارویی ملی با مهاجم اروگوئه‌ای از تعبیر جالبی در مورد هم‌باشگاهی‌اش استفاده کرد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، دنی آلوز، مدافع بارسلونا پس از تساوی 2 - 2 تیم ملی کشورش، برزیل مقابل اروگوئه در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 ادعا کرد توپ و بازیکنان حریف از حرکات ویرانگر لوئیز سوارز، هم‌تیمی اروگوئه‌ای‌اش رنج می‌برند!

 

وی درباره ادعای جالبش گفت: بازی مقابل سوارز مشکل است. او به توپ و بازیکن حریف فشار زیادی وارد می‌کند و از کوچک‌ترین روزنه‌ای نهایت بهره را به نفع تیمش می‌برد. البته سوارز در بارسلونا بیشتر از زمان بازی در تیم ملی اروگوئه صاحب توپ می‌شود. لوئیز توپ را رنجور می‌کند! اروگوئه با تاکتیک قرار گرفتن پشت توپ برای ما دردسر ایجاد کرد.

 

آلوز در ادامه از تفاوت بازی در بارسلونا و رده ملی گفت و خاطر نشان کرد: در بارسلونا، من و نیمار هم‌تیمی‌های متفاوتی داریم، هم‌تیمی‌هایی با فلسفه و نوع بازی متفاوت. اگر می‌خواهید از سبک بازی بارسلونا سردربیاورید، چاره‌ای غیر از سفر به اسپانیا ندارید!

 

وی تصریح کرد: فرقی ندارد مقابل چه رقیبی ودر چه استادیومی بازی می‌کنیم. شکست همیشه ما را ناراحت می‌کند. ما می‌جنگیم تا بهترین نتایج را بگیریم، اما اگر در کارمان ثبات نداشته باشیم به دردسر می‌افتیم و اوضاع برای‌مان پیچیده می‌شود.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :