موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/61525 :کد

0

پیشگیری و کاهش جرائم اولویت نیروی انتظامی است

  یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۴
تعداد بازدید : ۲۷۲   
 تحلیل ایران -پیشگیری و کاهش جرائم اولویت نیروی انتظامی است

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: پیشگیری و کاهش جرائم اولویت نیروی انتظامی است و اقدامات خوبی در این راستا در استان گلستان اجرا شده است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: پیشگیری و کاهش جرائم اولویت نیروی انتظامی است و اقدامات خوبی در این راستا در استان گلستان اجرا شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین اشتری ظهر امروز در دیدار با آیت الله سید محمدرضا میبدی مدیر مدرسه علمیه رضویه گرگان اظهار داشت: اقدامات پیگشیرانه خوبی توسط ماموران انتظامی در استان گلستان اجرا شده و این استان از نظر امنیت و کشفیات در وضعیت ایده‌آل و خوبی قرار دارد.

وی افزود: امنیت و آرامش امروز استان گلستان و سراسر کشور مرهون خون پاک شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش‌های ماموران انتظامی است.

 

فرمانده نیروی انتظامی همچنین با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" تصریح کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری امسال را به نام اقتصاد مقاومتی نامیدند تلاش می‌کنیم در راستای عملی کردن این شعار در سال 95 تلاش کنیم.

سردار اشتری با اشاره به اینکه هدف ما ایجاد امنیت در کشور و استمرار آن در سال جدید است، اظهار کرد: در سطح کشور در بخش کشفیات و کشف وقوع جرم میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش داشته است.

 

مدیر مدرسه علمیه رضویه گرگان هم در این جلسه گفت: دو نعمت هستند که مجهولند و کسی قدر آن را نمی داند، یکی نعمت امنیت و دیگری نعمت سلامتی است.

آیت الله سید محمدرضا میبدی افزود:کسی که سالم است درک نمی‌کند که سالم است اما زمانی که گرفتار شد، آن زمان متوجه می‌شود که سلامت یعنی چه، امنیت هم در کشور و اجتماع باید باشد تا انسان احساس نکند امنیت دارد، مسافرت نمی‌کند و مواظب هست هر جایی که می‌خواهد برود خدایی نکرده گرفتاری اتفاق نیفتد.

 

وی افزود: امنیت و آسایش و آبادانی امروز کشور امنیت و آرامش حاکم بر کشور و نظام جمهوری اسلامی مدیون خون شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران، رزمندگان و جانبازان است.

مدیر مدرسه علمیه رضویه گرگان تصریح کرد: متاسفانه رسانه های بیگانه و ماهواره ها درصدد گمراه کردن جوانان ما هستند که باید روشنگری و تبیین مسائل جوانان را آگاه کنیم و اهداف انقلاب و دستاوردهای آن را برای جوانان روشن کنیم.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :