موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد کلان

a/61613 :کد

0

۳ برنامه اصلي براي تحقق اهداف اقتصادي شرکت فرودگاه‌ها

  دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۰:۳۸
تعداد بازدید : ۱۶۰   
 تحلیل ایران -۳ برنامه اصلي براي تحقق اهداف اقتصادي شرکت فرودگاه‌ها

مدیرکل دفتر بررسی‌هاي اقتصادی و بازرگانی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به سه برنامه اصلی این دفتر در سال ۹۵، گفت: قطعا انجام این برنامه‌ها به تحقق اهداف اقتصادی شرکت می‌انجامد.

مدیرکل دفتر بررسی‌هاي اقتصادی و بازرگانی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به سه برنامه اصلی این دفتر در سال 95، گفت: قطعا انجام این برنامه‌ها به تحقق اهداف اقتصادی شرکت می‌انجامد.

 


به گزارش تحلیل ایران ،ناصر آقایی گفت: این دفتر در سال جدید تحقق سه برنامه مبنی بر‌ تدوین مدل‌های کسب و کار تمامی فرودگاه‌ها کشور، تدوین برنامه راهبردی اقتصادی شرکت و بازاریابی خدمات ناوبری هوایی برای پروازهای عبوری را در نظر دارد.
 
وی گفت: در راستای نام‌گذاری هدفمند سال جدید توسط مقام معظم رهبری با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» این دفتر در نظر دارد اقداماتی را برای تحقق اهداف اقتصادی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران  انجام دهد.
 
مدیرکل دفتر بررسی اقتصادی و بازرگانی و دبیر هیات تشخیص ادامه داد: از جمله این اهداف مي توان رقابتی كردن تعرفه‌ها، بازاریابی فضا، کشف درآمدهای جدید و تعامل با ذی‌نفعان فرودگاهی است.
 / میزان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :