موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/61639 :کد

0

دولت هر ۶ ماه به مجلس گزارش بدهد

  دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۵:۲۷
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -دولت هر ۶ ماه به مجلس گزارش بدهد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت باید هر ۶ ماه در زمینه اقتصاد مقاومتی به مجلس گزارش ارائه کند.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت باید هر 6 ماه در زمینه اقتصاد مقاومتی به مجلس گزارش ارائه کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی از گروه‌های جهادی دانشگاه پیام‌ نور بیرجند در روستای گیوک سفلی بازدید کرد.وی در این بازدید با اشاره به نام‌گذاری سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: دولت باید هر 6 ماه در زمینه اقتصاد مقاومتی به مجلس گزارش ارائه کند تا مردم و مجلس بدانند دولت از لحاظ اقتصاد مقاومتی به کجا رسیده است و چقدر راه باقی مانده دارد.

عبادی بیان کرد: مسئولان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را که در مشهد مقدس بیان فرمودند عملیاتی و اجرایی کنند.وی با اشاره به اینکه نقطه مقابل اردوهای جهادی، برخی اردوهای مخربی است که در برخی از مراکز دانشگاهی برای جوانان گذاشته می‌شود، افزود: اردوهای جهادی از لحاظ کیفیت، فرهنگ و آشنا شدن با مشکلات مردم قابل مقایسه با اردوهای مخرب نیست.

 تمام مسئولان باید بسیج شوند که اردوهای جهادی را از لحاظ امکانات حمایت و دانشجویان را در این مسیر همراهی کنند و با آن‌ها همکاری داشته باشند.وی با بیان اینکه اردوهای جهادی فرصت خوبی برای آشنا شدن با محرومان و مستضعفان است، اظهار داشت: اردوهای جهادی جلوی رفاه‌زدگی را که از فرهنگ غرب گرفته شده است، می‌گیرد. این اردوها بر جوانان تاثیر می‌گذارد و سبب می‌شود جوانان از گرداب مادیات نجات پیدا کنند.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :