موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هواپیمایی

a/61644 :کد

0

۹ هزار پرواز فوق العاده در نوروز

  دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۶:۳۴
تعداد بازدید : ۲۳۵   
 تحلیل ایران -۹ هزار پرواز فوق العاده در نوروز

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از ۹هزار پرواز فوق العاده و برنامه ای تا پایان جمعه (ششم فروردین ماه) و افزایش حجم تقاضای نوروزی نسبت به برنامه ریزی های پیشین خبر داد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از 9هزار پرواز فوق العاده و برنامه ای تا پایان جمعه (ششم فروردین ماه) و افزایش حجم تقاضای نوروزی نسبت به برنامه ریزی های پیشین خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، نزدیک به 9 هزار پرواز داخلی و بین المللی تا پایان جمعه ششم فروردین ماه انجام شده که از این تعداد نزدیک به سه هزار و 200 پرواز بین المللی و بقیه داخلی بوده است. حجم تقاضا در روزهای نوروز از برنامه ریزی های صورت گرفته فراتر رفت و با میزان صندلی پرواز در اختیار برابری نمی کرد، به همین منظور با هماهنگی های به عمل آمده از ناوگان موجود با حفظ شرایط ایمنی و رفاه حال مسافران استفاده حداکثری شد.


جعفرزاده گفت: گزارش ها حاکی است 90 درصد سفرهای نوروزی از 6 فرودگاه مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، مشهد مقدس، کیش، شیراز و اصفهان صورت گرفته است. مسافران می توانند از درگاه سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir انتقاد و پیشنهاد و اطلاعات دفترهای خدمات مسافرت هوایی دارای مجوز را هنگام خرید بلیت هواپیما دریافت کنند.

میزان نوشت: همچنین درگاه شرکت فرودگاه های کشور به نشانی www.airport.ir برای دریافت اطلاعات وضع پروازها و تارنماهای رسمی شرکت های هواپیمایی برای دریافت نرخ بلیت در دسترس است.طرح جابجایی مسافران نوروزی از بیست و پنجم اسفندماه 1394 آغاز شد و تا پانزدهم فروردین ماه ادامه می یابد.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :