موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/61745 :کد

0

پساتحریم استفاده به موقع و به‌جا از ظرفیت‌هاست

  دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۹
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -پساتحریم استفاده به موقع و به‌جا از ظرفیت‌هاست

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: بیش از ۹۰ درصد مردم جامعه ما از طبقه متوسط هستند.

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: بیش از 90 درصد مردم جامعه ما از طبقه متوسط هستند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سید کامل تقوی نژاد در دومین همایش توسعه شهرستان لنده افزود: دولت مردان تدبیر و امید برای سر بلندی، عزت ملت ایران و قدرت آنها در مذاکرات ژنو تلاش های فراوان و مثبتی داشته اند.

 

وی بیان کرد: تلاش دولت مردان در مذاکرات ما را به یاد رزمندگان 8 سال دفاع مقدس برای دفاع از خاک جمهوری اسلامی ایران و غرور و عزت ملت ایران انداخته است.

 

معاون وزیر و اقتصاد دارایی بیان کرد: کشور ایران اسلامی در شرایط پساتحریم قرار دارد که باید از آن به نحو احسنت و تاثیر گذار استفاده کرد.

 

تقوی نژاد با اشاره به شرایط پساتحریم کشور عنوان کرد: استفاده از پساتحریم یعنی استفاده به موقع و به جا از ظرفیت‌ها و پتانسیل های موجود.

 

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران توانست قدرت و اقتدار خود را به همه ثابت کند و اکنون همه کشورهای دنیا در صدد برقراری ارتباط با ایران هستند.

 

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور تصریح کرد: به توصیه های مقام معظم رهبری و شعار سال که در خصوص اقتصاد مقاومتی است باید با جدیت عمل کرد و در مسیر توسعه و پیشرفت قدم برداریم.

 

تقوی نژاد ادامه داد: بیش از 90 درصد مردم جامعه ما از طبقه متوسط هستند.

 

وی افزود: شهرستان لنده دارای ظرفیت ها و پتانسیل های قابل توجه در زمینه صنعت، معدن و گردشگری است.

 

معاون وزیر و اقتصاد داریی کشور بیان کرد: آشنایی و آگاهی مردم هر جامعه با مبانی و اصول توسعه از تاثیرات مهم و اساسی برای توسعه و پیشرفت است.

 

تقوی نژاد اضافه کرد: شهرستان لنده دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالا و قابل توجه است که باید خروجی این همایش گامی در راه توسعه این شهرستان باشد.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :