موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/61767 :کد

0

تمامی محورهای اصلی کشور باز هستند

  دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۳
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -تمامی محورهای اصلی کشور باز هستند

رئیس مرکزاطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در مورد آخرین وضعت ترافیکی در سطح کشور گفت: محور اصلی مسدود در سطح کشور نداریم و در حال حاضر ترافیک روانی را در محورهای اصلی و مواصلاتی شاهد هستیم.

رئیس مرکزاطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در مورد آخرین وضعت ترافیکی در سطح کشور گفت: محور اصلی مسدود در سطح کشور نداریم و در حال حاضر ترافیک روانی را در محورهای اصلی و مواصلاتی شاهد هستیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ «نادر رحمانی» درمورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان گلستان، خراسان شمالی، قزوین، کرمانشاه و بوشهر بارش باران جریان دارد.

 

وی همچنین در خصوص وضعیت راه ها گفت : ترافیک به صورت نیمه سنگین در باند شما ل به جنوب در محدوده «سیاه بیشه» تا پل «زنگوله» دیده می شود. در محورهای چناران- مشهد و قوچان- مشهد در خراسان رضوی، فیروزآباد در استان فارس و همچنین محورهای اراک- بروجرد و اراک- ازنا در استان مرکزی نیز بارش باران اعلام شده است.

 

این مقام ارشد راهور با اشاره به اینکه محور اصلی مسدود در سطح کشور نداریم و در حال حاضر ترافیک روانی را در محورهای اصلی و مواصلاتی کشور شاهد هستیم، افزود : محور های هراز و چالوس که در شب گذشته به علت سیلاب و ریزش کوه مسدود شده بود و نیز همچنین محور بانه- سقز در استان کردستان نیز صبح امروز بازگشایی شدند.

 

رئیس مرکزاطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به رانندگان توصیه کرد: باتوجه به اینکه در روزهای آتی پیش بینی ها مبنی بر ادامه بارش ها و نزولات جوی است در مناطق کوهستانی در شب هنگام حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

 

وی افزود: با ادامه بارش ها سطوح جاده را لغزنده است و رانندگان باید با سرعت مطمئنه حرکت کنند

 

سرهنگ رحمانی در پایان از هموطنان خواست، قبل از سفر با شماره 120 یا شماره 88255555 تماس بگیرند تا از آخرین وضعیت راه ها مطلع شوند و با اطمینان بیشتری به سفر ادامه دهند.

منبع:ایسنا

 
                               

ترافیک     محور     کنترل     پلیس     ناجا    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :