موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/61810 :کد

0

میکل: مورینیو همیشه دنبال مقصر می‌گشت

  دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۲
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -میکل: مورینیو همیشه دنبال مقصر می‌گشت

جان اوبی میکل هافبک نیجریه‌ای چلسی لب به انتقاد از مربی پیشین خود گشود.

 

جان اوبی میکل هافبک نیجریه‌ای چلسی لب به انتقاد از مربی پیشین خود گشود.

 

به گزارش تحلیل ایران، جان اوبی‌ میکل که در این فصل در چلسیِ تحت‌هدایت ژوزه مورینیو تنها در پنج بازی لیگ برتری به میدان رفته بود، با آمدن گاس هیدینک به این تیم وضعیت بهتری پیدا کرده است. او در تازه‌ترین اظهارنظر خود در انتقاد از سرمربی پیشین چلسی گفت: به نظر من اعتمادبه‌نفس همه چیز است، ولی اگر مربی به شما اعتماد نداشته باشد، راهی برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد.

 

هافبک 28ساله آبی‌پوشان لندنی که در حال حاضر در اردوی تیم ملی نیجریه به سر می‌برد، تصریح کرد: حتی اگر ما کار خود را به نحو احسن انجام می‌دادیم، مورینیو همیشه به دنبال مقصر بود. انسان‌ها در زندگی خود گام‌هایی را برای تغییر برمی‌دارند و شاید ژوزه تصمیم گرفته بود تا از روشی متفاوت عملکرد بهتری داشته باشد و دیگر به من نیاز نداشت.

 

وی در ادامه عنوان کرد: مورینیو دیگر به مانند گذشته من را باور نداشت که البته این طبیعی است، چون هر مربی بازیکنان قابل اعتماد خودش را دارد. فوتبال تجارت سختی است و مربی که به تیم می‌آید دنبال بازیکنانی است که او را باور داشته باشند. اگر مربی، بازیکنش را باور نداشته باشد به او بازی نمی‌دهد. در کل فکر می‌کنم این مربی است که اعتمادبه‌نفس لازم را به بازیکنانش می‌دهد.

 

میکل در پایان در تمجید از سرمربی فعلی چلسی اظهار داشت: هیدینک اما با من زیاد صحبت می‌کند و با این کارش اعتمادبه‌نفس مرا بالا برده است. حالا 20 بازی برای چلسی در این فصل انجام داده‌ام و تیم هم وضعیت بهتری پیدا کرده است.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :