موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/61834 :کد

0

شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع انقلاب اسلامی هستند

  دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۳:۲۹
تعداد بازدید : ۶۱۸   
 تحلیل ایران -شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع انقلاب اسلامی هستند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع انقلاب اسلامی هستند که در کیلومترها دورتر از مرز جمهوری اسلامی جانفشانی کردند.

 

 

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع انقلاب اسلامی هستند که در کیلومترها دورتر از مرز جمهوری اسلامی جانفشانی کردند.

 
 
 

به گزارش "تحليل ايران" به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، سرلشکر محمدعلی جعفری امشب در بیت آیت الله قربانی که با حضور سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان و جمعی از خانواده های شهدا همراه بود، اظهار داشت: همه شهدای انقلاب اسلامی از یک نورانیت، معنویت و برکت برخوردارند وهمه با باید به شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم افتخار کنیم.


وی با بیان اینکه یک تفاوت بین شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم وجود دارد، افزود: شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع انقلاب اسلامی هستند که در کیلومترها دورتر از مرز جمهوری اسلامی جانفشانی کردند و حماسه آفریدند.


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه دو عنصر وابسته به هم هستند، تصریح کرد: هر یک از این دو آسیب ببیند دیگری نیز آسیب می بیند.


سرلشکر جعفری با بیان اینکه یمن و عراق به علت شیعیان زیاد و با حمایت های فکری جمهوری اسلامی وضعیت نسبتا" مناسبتری دارند، اظهار کرد: در سوریه به علت کم بودن شیعه وضعیت مناسب نیست و گناه مردم سوریه این است که مقابل استکبار جهانی و اسرائیل ایستاده اند.


وی با اشاره به اینکه رزمندگان مدافع حرم از یک بصیرت بیشتر نسبت به رزمندگان دوران دفاع مقدس برخوردارند، گفت: رزمندگان مدافع حرم عمق انقلاب اسلامی را درک می کنند و از حریم ولایت و حرم اهل بیت دفاع می کنند.


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه ما مدیون خون شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: اقتدار نظام و هر آنچه داریم از خون شهدا است و ان شاءالله بتوانیم قدردان شهدا و خانواده های آن ها باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :