موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ترافیک

a/62005 :کد

0

آخرین وضعیت تردد در جاده‌های کشور

  ﺳﻪشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۱۷۷   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت تردد در جاده‌های کشور

وزارت راه و شهرسازی آخرین آمار تردد در محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد؛ بر این اساس آمار رفت و آمدها نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۳ / ۲ درصد کاهش یافته است.

وزارت راه و شهرسازی آخرین آمار تردد در محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد؛ بر این اساس آمار رفت و آمدها نسبت به 24 ساعت گذشته 3 / 2 درصد کاهش یافته است.

 

به گزارش تحلیل ایران  وزارت راه بر اساس اطلاعات ثبت‌شده از طریق 1713 ترددشمار فعال در کشور اطلاعات مربوط به ترددها در شبانه‌روز گذشته را ارائه کرده که حاکی از کاهش 3 / 2 درصدی این آمار نسبت به روز گذشته است.

هم‌چنین در این ترددها سهم وسایل نقلیه سنگین 10 درصد و اوج ترددها نیز بین ساعت 17 تا 18 روز گذشته بوده است.

 

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده آزادراه‌های کرج به قزوین، کرج به تهران، تهران به کرج، قزوین به کرج و تهران به قم پرترددترین جاده‌های کشور در طول 24 ساعت گذشته بوده‌اند.

هم‌چنین دو راهی قزوین به زنجان و قم به اراک نیز پرترددترین جاده‌هایی را ساخته‌اند که ارتباط مستقیم با محورهای مواصلاتی پایتخت نداشته‌اند.

 

در کنار محدودیت‌های ترافیکی اعلام‌شده برای ایام نوروز طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی چهار محور نیز به دلیل محدودیت‌های جوی در دسترس نخواهند بود. محور پونل به خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل، محور شمشک به دیزین در استان‌های تهران و البرز، محور سروآباد به پاوه در استان‌ کردستان و محور گنج‌نامه به تویسرکان واقع در استان همدان چهار محوری هستند که به دلیل مسائل جوی به وجود آمده در آن‌ها توان رفت‌و آمد تا اطلاع ثانوی وجود نخواهد داشت.

وضعیت سایر محورهای مواصلاتی کشور مانند گذشته بوده و رفت و آمدها و محدودیت‌های نوروزی تا پایان تعطیلات و محدودیت‌هایی که تا 15 فروردین اعلام شده ادامه خواهد داشت.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :