موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بوکس

a/62032 :کد

0

محرابی و غلامی هم حذف شدند/ اعتراض مسئولان فدراسیون به داوری

  ﺳﻪشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۰
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -محرابی و غلامی هم حذف شدند/ اعتراض مسئولان فدراسیون به داوری

نمایندگان اوزان ۷۵ و ۹۱ کیلوگرم کشورمان با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

 

 
نمایندگان اوزان ۷۵ و ۹۱ کیلوگرم کشورمان با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، رقابت های بوکس کسب سهمیه المپیک چین با حضور 190 بوکسور از 30 کشور از روز جمعه هفته گذشته در شهر کیانان چین در حال پیگیری است.

 

امروز و در پنجمین روز این مسابقات سجاد محرابی در75 کیلوگرم که کارش را با پیروزی مقابل بوکسور تاجیکستانی شروع کرد در دور دوم به مصاف "شین بایار" مغولستانی رفت و مقابل این مشتزن 26 ساله در پایان سه راند مبارزه که به صورت یکطرفه پیروز میدان بود با رای داوران بازنده اعلام شد.

 

همچنین در وزن 91 کیلوگرم سالار غلامی که در دور نخست با قرعه استراحت مواجه شده بود در مقابل "یو فنگای" چینی که از بوکسورهای سری رقابت های جهانی wsb است قرار گرفت و با رای داوران بازنده اعلام شد.

 

نایب رئیس و دبیر فدراسیون بوکس به نتایج این دو مسابقه شدیدا معترض بودند و حتی حاضران در سالن مسابقات از رای عجیب داوران بهت زده بودند.

 

بدین ترتیب محرابی و غلامی که از شانس های اصلی کسب سهمیه المپیک بودند از دور رقابت ها کنار رفتند.

 

صبح امروز هم مجید سپهوند در مصاف با بوکسور سوریه ای به راحتی و با اقتدار به پیروزی رسید و به جمع چهار بوکسور برتر سنگین وزن راه یافت. سپهوند در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف "باخودیر" از ازبکستان برود.

 

فردا (چهارشنبه) هیچ دیداری در رقابت های قاره ای چین برگزار نمی شود و پنجشنبه مجید سپهوند تنها نماینده کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مبارزه با حریف خود می پردازد.

 

طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا)در رقابت های قاره ای کسب سهمیه المپیک چین در هر وزن سه بوکسور و در مجموع 30 بوکسور جواز حضور در المپیک 2016 ریو را کسب خواهند کرد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                               

بوکس     تیم ملی     رقابت     المپیک     چین    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :