موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی جمعیت هلال احمر

a/62047 :کد

0

انتقال هوایی ۱۵ بیمار و مصدوم به مراکز درمانی

  ﺳﻪشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۰:۴۴
تعداد بازدید : ۲۵۹   
 تحلیل ایران -انتقال هوایی ۱۵ بیمار و مصدوم به مراکز درمانی

مسئول بخش عملیاتی طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر، از انجام ٢٣٦سورتی پرواز خبر داد و گفت: ۱۵ بیمار و مصدوم به وسیله بالگردهای هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

مسئول بخش عملیاتی طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر، از انجام ٢٣٦سورتی پرواز خبر داد و گفت: ۱۵ بیمار و مصدوم به وسیله بالگردهای هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، مرتضی مرادی پور با اشاره به اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی که از ۲۵ اسفند ۹۴ در سراسر کشور آغاز شده است، گفت: این طرح ملی با مشارکت امدادگران و نجاتگران در سراسر کشور برای ارائه خدمات امدادی به مسافران ادامه دارد.

 

وی با اشاره به انجام بیش از سه هزار و ۶۰۰ مورد عملیات برای امدادرسانی در سراسر کشور، افزود: از ۲۵ اسفند ۹۴ تاکنون به بیش از ۵۲ هزار نفر امدادرسانی شده است.

 

مسئول بخش عملیاتی طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر ادامه داد: همچنین در این مدت بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ مسافر نوروزی نجات یافته اند و ۲۸۶ مورد عملیات رهاسازی نیز صورت گرفته است.

 

وی با تاکید بر اینکه از ابتدای اجرای طرح ملی امداد ونجات در سراسر کشور بیش از یک هزار و ۶۰۰ نفر به مراکز درمانی انتقال داده شده اند، افزود: به بیش از ۲۱ هزار نفر خدمات درمان سرپایی ارائه شد و یک هزار و ۷۰۰ نفر نیز به صورت اضطراری اسکان داده شده اند.

 

به گفته مرادی پور، بیش از ۳۳ هزار نفر نیز در این مدت از خدمات اسکان موقت نوروزی بهره‌مند شده اند.

 

وی به انجام عملیات هوایی برای انتقال مصدومان و بیماران به مراکز درمانی اشاره کرد و یادآور شد: ٢٣٦ سورتی (٢٣٥:٥٥ ساعت) در مدت اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی صورت گرفته است و طی آن ۱۵ بیمار و مصدوم به مراکز درمانی منتقل شده اند.

 

مسئول بخش عملیاتی طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر در خصوص ارزیابی پایگاه ها و پست های امداد و نجات هلال احمر، تاکید کرد: ٥٦٨ پایگاه و پست در سراسر کشور مورد ارزیابی قرار گرفته است که از این تعداد ۳۷۵ پایگاه ثابت و ۱۹۳ پست موقت بوده است.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :