موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/62092 :کد

0

کفاشیان: امیدوارم کارلوس کی روش در ایران بماند

  ﺳﻪشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۸
تعداد بازدید : ۳۶۱   
 تحلیل ایران -کفاشیان: امیدوارم کارلوس کی روش در ایران بماند

رئیس فدراسیون فوتبال ایران با تاکید براینکه مشکلی با وزیر ورزش و جوانان ندارد، گفت: امیدوارم کارلوس کی روش در ایران بماند تا با تیم خوبی که او درست کرده است به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کنیم.رئیس فدراسیون فوتبال ایران با تاکید براینکه مشکلی با وزیر ورزش و جوانان ندارد، گفت: امیدوارم کارلوس کی روش در ایران بماند تا با تیم خوبی که او درست کرده است به جام جهانی 2018 صعود کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، علی کفاشیان سه شنبه شب و پس از برتری دو بر صفر تیم ملی فوتبال ایران برابر عمان و صعود به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018، تصریح کرد: امروز تیم ایران نمایش خوبی برابر میهمان خود ارائه کرد تا صعود مقتدرانه ای به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی داشته باشد.


وی افزود: تیم ایران به طور کامل بر توپ و میدان تسلط داشت و عیدی خوبی به مردام ایران داد و حالا باید به فکر دیدارهای حساس مرحله نهایی باشیم.


کفاشیان در مورد پاداش احتمالی که به کادر فنی و بازیکنان ارائه خواهد شد، تصریح کرد: پاداش خاصی نیست و براساس مصوباتی که داریم به آنان پاداش می دهیم.


وی در مورد نشستن در کنار وزیر ورزش در جریان دیدار با عمان، گفت: مشکل خاصی با وزیر ندارم که از نشستن کنار ایشان، طفره بروم.


رئیس فدراسیون فوتبال ایران در مورد برگزاری نشست با عمانی ها، گفت: رئیس فدراسیون فوتبال عمان اعلام کرد که همکاری لازم را با باشگاه های ایرانی خواهد داشت و میزبانی برای ایرانی ها را افتخار دانست.


کفاشیان عنوان کرد: از این پس دیگر به نظر سه باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برمی گردد که آیا عمان را به عنوان میزبان دیدار با عربستانی ها می پذیرند یا تصمیم دیگری دارند.


وی در مورد احتمال ماندن کی روش در تیم ملی فوتبال ایران، اظهار کرد: اگر حمایت دولت و وزارت ورزش باشد به طور حتم وی در تیم ملی فوتبال ایران می ماند تا ثمره برنامه ریزی و تلاش های صورت گرفته را با صعود به جام جهانی 2018 بگیرد.


منبع: ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :