موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/62093 :کد

0

آمریکا‌ می‌داند در گزینه نظامی شانسی برای برد در مقابل ایران

  چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۰:۰۶
تعداد بازدید : ۳۲۹   
 تحلیل ایران -آمریکا‌ می‌داند در گزینه نظامی شانسی برای برد در مقابل ایران

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا می‌داند در به کارگیری گزینه نظامی شانسی برای برد در مقابل ایران را ندارد، وگرنه حمله به ایران را یک روز عقب نمی‌انداخت.مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا می‌داند در به کارگیری گزینه نظامی شانسی برای برد در مقابل ایران را ندارد، وگرنه حمله به ایران را یک روز عقب نمی‌انداخت.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور امشب در مراسم ترحیم بانو «آقااطیابی» والده سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و امیر سرتیپ مصطفی سلامی که در مسجد جامع گلپایگان برگزار شد با بیان اینکه درگذشت این مادر گرامی و بزرگوار با میلاد فاطمه حضرت فاطمه الزهرا (س) تقارن دارد، اظهار داشت: حضرت فاطمه الزهرا (س) به عنوان یک مادر، همسر و دختر، الگوی ویژه‌ای برای تمام بانوان عالم و اسوه تمام بشریت است.


وی با بیان اینکه مکتب تربیتی و شیوه رفتاری حضرت فاطمه الزهرا (س) در تربیت فرزند نیز باید الگوی مادران قرار بگیرد، ادامه داد: اگر وجود مقدس حضرت الزهرا (س) نبود امامت منقطع شده و هستی و رسالت بی‌ثمر می‌ماند، چرا‌که ایشان حلقه اتصال نبوت و امامت در علم خلقت هستند.


مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: حضرت فاطمه (س) در مسیر حفظ ولایت، مصیبت‌های فراوانی را متحمل شد که با توجه به وفاداری و پایداری ایشان ما نیز باید شیوه‌های رفتاری در حفظ خط ولایت بانوی بزرگوار را الگو خود بدانیم.


ذوالنور با بیان اینکه حجاب و عفت زنان در جامعه امروزی باید از عفت و حجاب حضرت فاطمه الزهرا (س) نشأت و الگو قرار گرفته شود، تصریح کرد: مرحومه «آقا اطیابی» فرزندان صالح و باثمری مانند سردار سلامی و امیر سرتیپ مصطفی سلامی را تربیت و تحویل جامعه داد که نه تنها مایه افتخار کشور هستند، بلکه با افتخارآفرینی‌های خود در دفاع از کشور، استراتژیست‌های نظام سلطه نیز از وجود آنها هراس داشته‌اند.


وی عنوان کرد: اگر امروز با وجود تحریم‌ها در حوزه نظامی به پیشرفت‌های فوق‌العاده و بزرگی دست پیدا کرده‌ایم و در دنیا ایران حرفی برای گفتن دارد و به عنوان ام‌القرای منطقه شناخته شده است، به دلیل نیروهای ارزشی سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی است.


مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روحیه ولایتمداری نیروهای مسلح را سبب تحولات شگرف و پیشرفت‌های نظامی کشور عنوان کرد و افزود: قدرت بازدارندگی، اجازه حمله نظامی به آمریکا به ایران را نمی‌دهد، چراکه می‌داند در به کارگیری گزینه نظامی شانسی برای برد در مقابل ایران را ندارد، درغیراینصورت حمله نظامی به ایران را یک روز عقب نمی‌انداخت.


ذوالنور تبیین کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز دشمنان از راه‌های مختلف مانند جنگ تحمیلی، ترور، بایکوت سیاسی و تحریم اقتصادی در مقابله با این کشور تاختند، اما با وجود نیروهای قدرتمند سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی نتوانست به اهداف خود دست پیدا کند.


بانو «اقااطیابی» والده سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و امیر سرتیپ مصطفی سلامی شامگاه یکشنبه 7 فروردین به دلیل کهولت سن درگذشت.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :