موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/62098 :کد

0

بیانیه نیروی انتظامی به مناسبت روز جمهوری اسلامی

  چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۱:۰۰
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -بیانیه نیروی انتظامی به مناسبت روز جمهوری اسلامی

نیروی انتظامی به مناسبت روز دوازدهم فروردین بیانیه ای صادر کرد.

نیروی انتظامی به مناسبت روز دوازدهم فروردین بیانیه ای صادر کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ؛ نيروي انتظامي در گراميداشت 12 فروردين روز جمهوری اسلامی ايران، با انتشار پيامی با تکريم ياد و نام امام راحل رضوان الله تعالی عليه معمار کبير نظام مقدس اسلامی و شهدای والا مقام انقلاب اعلام کرده است: يوم الله دوازدهم فروردين روز تثبيت جمهوری اسلامی، استقرار نظام اسلامی و روز تجلی حکومت عدل الهي است.

متن اين بيانيه به شرح ذيل است؛

37 سال پيش؛ پس از گذشت 50 روز از پيروزي انقلاب، ملت بزرگ ايران اسلامي با رأي قاطع و فعال فراوان خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی آری گفته و بساط ظلم و استبداد را براي هميشه به زباله دان تاريخ انداختند.

در دوازدهم فروردين 1358 وعده حق تعالي بر امت مومن و مبارز ايران اسلامي تحقق يافت و با حضور وصف ناپذير امت وفادار كشور عزيزمان در يوم الله دوازدهم فروردين مهمترين همه پرسی تاريخ ايران زمين جهت تعيين نوع حكومت فراهم شد.

12فروردين روز" آری" محکم و قاطع مردم ايران به جمهوری اسلامی، روز ناکامی استکبار و ياد آور ثمره بزرگ انقلاب شکوهمند يعنی استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

حرکتی تاريخ ساز و تمدن ساز که با رهبری داهيانه حضرت امام خميني (ره) و رشادت هاي شهداي والامقام صورت گرفت و جهان شاهد استقرار نظامی برپايه ايمان و عقيدتی به اسلامی ناب محمدی(ص) و عدالت جويانه و صلح طلب که با تصميمی قاطع و اکثريت قريب به اتفاق اميد مستضعفان عالم و خشم مستکبران و استعمارگران را برانگيخت.

انقلاب اسلامی به دنيا ثابت کرد که مي توان برپايه شريعت اسلام ، محوريت "ولايت مطلقه فقيه" و استقرار نظام برپايه دين به همه قله های رفيع دانش و پيشرفت و عدالت رسيد.

اين پيام با تبيين تلاش ناموفق و شکست‌خورده دشمنان انقلاب، نظام و ملت ايران در طراحی و اجراي توطئه‌ها و نقشه‌های گوناگون فروپاشی و براندازي جمهوري اسلامي در حوزه‌هاي جنگ‌هاي نرم، سخت و نيمه سخت تاکيد کرده است: ترديدی نيست نظام مقدس جمهوري اسلامی ايران با تمسک به آموزه‌های قرآن ، عترت و به برکت ولايت فقيه ؛ رهبری پارسا، فرزانه و همچنين ملتی فهيم و هميشه در صحنه، راه پرافتخار خود را در پيشرفت و تعالی همه جانبه و کسب دستاوردهای معجزه‌آسا و تاريخ‌ساز در زمينه‌های مختلف ادامه مي دهد.

نيروي انتظامی در پايان با گراميداشت اين روز آورده است: اميد است که همه آحاد مردم و مسئولان ضمن شکرگزاری الهی نسبت به وجود نعمت بزرگ انقلاب اسلامی، با تاسی از منويات حکيمانه مقام معظم رهبری، حفظ وحدت، تا سپردن اين پرچم حريت به دست صاحب بزرگوارش بقيه الله الاعظم (ارواحنا فداه )از مجاهدت و ولايتمداری باز نايستند.

 / میزان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :