موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خاورمیانه

a/62101 :کد

0

فرمان پوتین برای اعزام تیم خنثی‌سازی بمب به سوریه

  چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۳
تعداد بازدید : ۳۶۶   
 تحلیل ایران -فرمان پوتین برای اعزام تیم خنثی‌سازی بمب به سوریه

در پی صدور فرمان اعزام متخصصین چک و خنثی سازی بمب ارتش روسیه به سوریه از سوی ولادیمیر پوتین، صبح امروز یک تیم ۵۰ نفره از افسران متخصص روسی وارد فرودگاه نظامی حمیمیم واقع در استان لاذقیه سوریه شدند.

در پی صدور فرمان اعزام متخصصین چک و خنثی سازی بمب ارتش روسیه به سوریه از سوی ولادیمیر پوتین، صبح امروز یک تیم 50 نفره از افسران متخصص روسی وارد فرودگاه نظامی حمیمیم واقع در استان لاذقیه سوریه شدند.

به گزارش تحلیل ایران - در پی صدور فرمان اعزام متخصصین چک و خنثی سازی بمب ارتش روسیه به سوریه از سوی ولادیمیر پوتین، صبح امروز یک تیم 50 نفره از افسران متخصص روسی وارد فرودگاه نظامی حمیمیم واقع در استان لاذقیه سوریه شدند.
 
 
بنابر این گزارش، این گروه از نظامیان روسی به همزاه تجهیزات بسیار مدرن الکترونیکی و سگ‌های بمب‌یاب پس از ورود به فرودگاه لاذقیه بلافاصله عازم فرودگاه شهر تدمر شدند تا جهت پاکسازی شهر تدمر از بمب‌ها و تله‌های انفجاری نصب‌شده از سوی گروه تروریستی تکفیری داعش جایگزین نیروهای نظامی سوری شوند. ارتش سوریه دو روز پیش طی نبردهای شدید با تروریست‌های داعش 500 تن از آنها را به هلاکت رسانده و کنترل کامل این شهر را بدست گرفت. داعش تدمر را از یکسال پیش در اشغال خود داشت. از صبح امروز عملیات جدید ارتش سوریه برای بازپس‌گیری شهر قریتین در جنوب تدمر آغاز شده که با پیشروی‌های گسترده‌ای همراه بوده است.
منبع : مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :