موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خاورمیانه

a/62125 :کد

0

پاکسازی تدمر از تله‌های انفجار داعش

  چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۴:۵۳
تعداد بازدید : ۶۰۱   
 تحلیل ایران -پاکسازی تدمر از تله‌های انفجار داعش

با گذشت ۴۸ ساعت از بازپس گیری شهر تاریخی و باستانی "تدمر" (پالمیرا) واقع در حاشیه شرقی استان حمص سوریه، یگانهای تخصصی تخریب ارتش سوریه عملیات پاکسازی معابر و منازل ساکنین این شهر ...

با گذشت 48 ساعت از بازپس گیری شهر تاریخی و باستانی "تدمر" (پالمیرا) واقع در حاشیه شرقی استان حمص سوریه، یگانهای تخصصی تخریب ارتش سوریه عملیات پاکسازی معابر و منازل ساکنین این شهر از بمبها و تله های انفجاری نصب شده از سوی گروه تروریستی تکفیری داعش را آغاز کرده اند.

به گزارش تحلیل ایران  با گذشت 48 ساعت از بازپس گیری شهر تاریخی و باستانی "تدمر" (پالمیرا) واقع در حاشیه شرقی استان حمص سوریه، یگانهای تخصصی تخریب ارتش سوریه عملیات پاکسازی معابر و منازل ساکنین این شهر از بمبها و تله های انفجاری نصب شده از سوی گروه تروریستی تکفیری داعش را آغاز کرده اند.
 

 
بنابر این گزارش، نیروهای داعش پیش از فرار از تدمر هزاران مین، بمب کنار جاده ای و تله انفجاری را در کلیه خیابانها، کوچه ها، اماکن عمومی و منازل تخلیه شده ساکنین این شهر نصب کرده اند که پاکسازی کامل آنها هفته ها به طول خواهد انجامید. این اقدام به هدف کند کردن استقرار نیروهای نظامی و بازگشت مردم به منازل خود صورت گرفته است. روز گذشته ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه در تماس تلفنی با همتای سوری خود با درخواست دکتر بشار اسد مبنی بر اعزام تیمها تخصصی خنثی سازی بمب ارتش روسیه موافق کرده و نخستین گروه از نظامیان روس صبح امروز وارد تدمر شده اند.
 / مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :