موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/62143 :کد

0

انتخابات فدراسیون فوتبال به تعویق افتاد

  چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۸:۰۳
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -انتخابات فدراسیون فوتبال به تعویق افتاد

به احتمال فراوان و به خاطر یک نامه انتخابات ۱۱ اردیبهشت ریاست فدراسیون فوتبال به نعویق می‌افتد.

 

به احتمال فراوان و به خاطر یک نامه انتخابات 11 اردیبهشت ریاست فدراسیون فوتبال به نعویق می‌افتد.

 

به گزارش تحلیل ایران، شنیده‌ها حاکی از آن است که احتمالاً با پایان تعطیلات نوروزی و با توجه به اینکه هنوز اساس‌نامه فدراسیون فوتبال تصویب نشده انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به تعویق بیافتد.یکی از مدیران رده‌بالای فدراسیون در جمعی خصوصی در این مورد اشاره کرد که با وجود این شرایط به احتمال فراوان انتخابات فدراسیون فوتبال که قرار بود روز 11 اردیبهشت برگزار شود به تعویق می‌افتد.

میزان نوشت: نکته اینجاست که لغو انتخابات فدراسیون فوتبال و یا تصویب اساس‌نامه به این معناست که ثبت‌نام برای ریاست فدراسیون فوتبال مجدد انجام می‌شود. با این شرایط علی کفاشیان دوباره شانس این را خواهد داشت که در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کند.

اما مسئله مهم در انتخابات فدراسیون فوتبال این است که سازمان بازرسی کل کشور در نامه‌ای اعلام کرده تا زمانی که اساس‌نامه جدید فدراسیون فوتبال تصویب نشود برگزاری انتخابات غیرقانونی است و مجوز لازم را نخواهد داشت.با این شرایط پیش بینی لغو انتخابات فدراسیون فوتبال کار ساده‌ای است. حالا می‌شود به این نتیجه رسید که چرا کفاشیان در کمال خونسردی برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام نکرد.


 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :