موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/62193 :کد

0

پیام پلیس در آستانه روز بزرگ و تاریخی ۱۲ فروردین

  چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -پیام پلیس در آستانه روز بزرگ و تاریخی ۱۲ فروردین

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آستانه روز بزرگ و تاریخی ۱۲ فروردین با صدور پیامی این روز پر افتخار را حماسه تاریخ ساز ملت آزاده ایران عنوان کرد.

 

 

 

 

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آستانه روز بزرگ و تاریخی ۱۲ فروردین با صدور پیامی این روز پر افتخار را حماسه تاریخ ساز ملت آزاده ایران عنوان کرد.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری پلیس، نیروی انتظامی در گرامیداشت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران، با انتشار پیامی با تکریم یاد و نام امام راحل رضوان الله تعالی علیه معمار کبیر نظام مقدس اسلامی و شهدای والا مقام انقلاب اعلام کرده است: یوم الله دوازدهم فروردین روز تثبیت جمهوری اسلامی، استقرار نظام اسلامی و روز تجلی حکومت عدل الهی است.


متن این بیانیه به شرح ذیل است؛

37 سال پیش؛ پس از گذشت 50 روز از پیروزی انقلاب، ملت بزرگ ایران اسلامی با رأی قاطع و فعال فراوان خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی آری گفته و بساط ظلم و استبداد را برای همیشه به زباله دان تاریخ انداختند.


در دوازدهم فروردین 1358 وعده حق تعالی بر امت مومن و مبارز ایران اسلامی تحقق یافت و با حضور وصف ناپذیر امت وفادار کشور عزیزمان در یوم الله دوازدهم فروردین مهمترین همه پرسی تاریخ ایران زمین جهت تعیین نوع حکومت فراهم شد.


12 فروردین روز" آری" محکم و قاطع مردم ایران به جمهوری اسلامی، روز ناکامی استکبار و یاد آور ثمره بزرگ انقلاب شکوهمند یعنی استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


حرکتی تاریخ ساز و تمدن ساز که با رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره) و رشادت‌های شهدای والامقام صورت گرفت و جهان شاهد استقرار نظامی برپایه ایمان و عقیدتی به اسلامی ناب محمدی (ص) و عدالت جویانه و صلح طلب که با تصمیمی قاطع و اکثریت قریب به اتفاق (98.2 درصد) امید مستضعفان عالم و خشم مستکبران و استعمارگران را برانگیخت.


انقلاب اسلامی به دنیا ثابت کرد که می‌توان برپایه شریعت اسلام ، محوریت "ولایت مطلقه فقیه" و استقرار نظام برپایه دین به همه قله‌های رفیع دانش و پیشرفت و عدالت رسید.


این پیام با تبیین تلاش ناموفق و شکست‌خورده دشمنان انقلاب، نظام و ملت ایران در طراحی و اجرای توطئه‌ها و نقشه‌های گوناگون فروپاشی و براندازی جمهوری اسلامی در حوزه‌های جنگ‌های نرم، سخت و نیمه سخت تاکید کرده است: تردیدی نیست نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تمسک به آموزه‌های قرآن، عترت و به برکت ولایت فقیه، رهبری پارسا، فرزانه و همچنین ملتی فهیم و همیشه در صحنه، راه پرافتخار خود را در پیشرفت و تعالی همه جانبه و کسب دستاوردهای معجزه‌آسا و تاریخ‌ساز در زمینه‌های مختلف ادامه می‌دهد.


نیروی انتظامی در پایان با گرامیداشت این روز آورده است: امید است که همه آحاد مردم و مسئولان ضمن شکرگزاری الهی نسبت به وجود نعمت بزرگ انقلاب اسلامی، با تاسی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه‌ای (حفظ الله)، حفظ وحدت، تا سپردن این پرچم حریت به دست صاحب بزرگوارش بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) از مجاهدت و ولایتمداری باز نایستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :