موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث-انتظامی

a/62221 :کد

0

پراید رکورددار تصادفات نوروزی

  چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۷
تعداد بازدید : ۳۳۹   
 تحلیل ایران -پراید رکورددار تصادفات نوروزی

جانشین فرمانده ناجا گفت: پراید بیشترین تصادفات رانندگی را در نوروز امسال در جاده‌ها به خود اختصاص داده است.

جانشین فرمانده ناجا گفت: پراید بیشترین تصادفات رانندگی را در نوروز امسال در جاده‌ها به خود اختصاص داده است.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از سایت راهور، سردار اسکندر مؤمنی در حاشیه بازدید از عملکرد پلیس و سایر دستگاه‌های خدماتی و امدادرسانی در محور چالوس با اشاره به تصادفات نوروز امسال گفت: خودروی پراید در این ایام بیشترین تصادفات رانندگی را داشته است.

 

وی تصریح کرد: متأسفانه از آغاز سفرهای نوروزی یعنی از 25 اسفند سال گذشته تا پایان روز سه‌شنبه 344 تَن از هموطنان جان خود را در صحنه تصادفات از دست دادند.

 

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه در این ایام بیش از 2 هزار میلیارد تومان خسارت مادی به کشور وارد شده است، افزود: می‌توان با ایمن‌سازی راه‌ها و خودروها، از این میزان خسارت کاست چرا که این خسارت معادل 6 درصد تولید ناخالص ملی است.

 

وی با اشاره به آغاز موج بازگشت مسافران نوروزی گفت: ترافیک در محورهای اصلی آغاز شده است لذا توصیه می‌کنیم مسافران بازگشت خود را توزیع کرده تا با مدیریت زمان بازگشت، بتوانند بازگشت کوتاهتری به مبادی اولیه داشته باشند.

 

جانشین فرمانده ناجا تاکید کرد: در عین حال با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش طی روزهای پنجشنبه و جمعه توصیه می‌کنیم مسافران نوروزی زودتر از سفر بازگردند.

 

وی با اشاره به در پیش بودن روز طبیعت، گفت: بهتر است برای جلوگیری از ایجاد ترافیک در این روز و همزمانی آن با موج بازگشت مسافران، مردم این روز را از از منازل خود به بوستان‌ها بروند.

 

جانشین فرمانده ناجا از لغزندگی جاده‌ها به علت بارش برف و باران خبر داد و گفت: درصد زیادی از تصادفات روزهای اخیر به علت بارش برف و باران در جاده‌ها و سرخوردگی خودروها بوده است.

این در حالی است که عجله و شتاب رانندگان در روزهای اخیر برای رسیدن به مقصد موجب شده است تا تصادفات اندکی افزایش یابد.

 

منبع:تسنیم

                               

پراید     ناجا     نوروز     تصادف        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :