موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مواد مخدر

a/62255 :کد

0

کشف انواع مواد مخدر در عملیات‌های نوروزی پلیس

  چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۶:۰۸
تعداد بازدید : ۲۹۸   
 تحلیل ایران -کشف انواع مواد مخدر در عملیات‌های نوروزی پلیس

با آغاز تعطيلات نوروزي سال جاري،اجراي طرح کنترل محورهای مواصلاتی،برخورد با خرده فروشان موادمخدر، و جمع آوری معتادان پرخطر و متجاهر در سطح شهر در دستور کار پليس قرار گرفت.

 

 

 

سردار ساجدی نیا گفت: با آغاز تعطيلات نوروزي سال جاري،اجراي طرح کنترل محورهای مواصلاتی،برخورد با خرده فروشان موادمخدر، و جمع آوری معتادان پرخطر و متجاهر در سطح شهر در دستور کار پليس قرار گرفت.
به گزارش تحلیل ایران، سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، ضمن اشاره به عملیات های مستمر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت و برخورد با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر در محدوده شهر تهران، گفت: طی عملیات های انجام شده از سوی ماموران پلیس پایتخت در ایام نوروز 3 باند قاچاق مواد مخدر منهدم و اعضای آن دستگیر شده اند.
 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به خبر فوق افزود: با تلاش های صورت گرفته در این خصوص 847 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و بیش از 900 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است. 
 
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وی همچنین به روند رو به رشد جمع آوری معتادین متجاهر زن و مرد طی 11 روز سال نو در شهر تهران اشاره کرد و گفت:پس از بررسی های پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت 60 معتاد متجاهر زن و مرد جمع آوری و به کمپ های بازپروری طرف قرارداد با شهرداری تهران منتقل شده اند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود به افزایش دو  درصدی دستگیری خرده فروشان مواد مخدر و روانگردان از ابتدای سال نو تاکنون اشاره کرد و بیان داشت: طی این مدت 12 سرکرده اصلی و 278 توزیع کننده حرفه ای مواد مخدر در سطح شهر تهران شناسایی و دستگیر شده اند.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اينکه بخش مهمي از توفيقات پليس در عرصه مبارزه با قاچاق و توزيع موادمخدر مرهون همکاري شهروندان مي باشد، خاطرنشان کرد:مردم مي توانند هرگونه اطلاعات و اخبار خود در زمينه قاچاق و توزيع موادمخدر را از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 با نيروي انتظامي در ميان بگذارند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :