موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راه و ترافیک

a/62329 :کد

0

جاده کرج - چالوس یک طرفه شد

  پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۱:۳۱
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -جاده کرج - چالوس یک طرفه شد

رئیس پلیس راه استان البرز اعلام کرد که جاده کرج - چالوس به منظور تخلیه بار سنگین ترافیک ناشی از بازگشت مسافران نوروزی از شمال به سمت کرج و تهران، یک طرفه شد.

رئیس پلیس راه استان البرز اعلام کرد که جاده کرج - چالوس به منظور تخلیه بار سنگین ترافیک ناشی از بازگشت مسافران نوروزی از شمال به سمت کرج و تهران، یک طرفه شد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، سرهنگ رضا اکبری چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا، افزود: جاده کرج - چالوس هم اکنون دارای بارش پراکنده برف و ترافیک سنگین است.


وی خاطرنشان کرد: به منظور تخلیه بار ترافیکی تصمیم گرفته شد که جاده از سمت شمال به جنوب یک طرفه شود و هم اکنون تردد خودروها از میدان امیرکبیر به سمت شمال ممنوع است.


اکبری اضافه کرد: در خط جنوبی آزادراه تهران - کرج -قزوین ازپل حصارک تا پل کلاک سنگین است .


وی یادآورشد : همچنین تردد وسیله نقلیه ازساعت 12 روز پنجشنبه 12 فروردین ماه جاری الی ساعت سه بامداد روز جمعه 13 فروردین ماه ازکرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.


اکبری بیان کرد: همچنین تردد وسیله نقلیه ازساعت 16 روز پنج شنبه 12 فروردین ماه جاری الی ساعت سه بامداد روز جمعه 13 فروردین ماه جاری ازمرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد.


وی تاکید کرد :رانندگان هنگام سفر بویژه در محورهای کوهستانی علاوه بر مقررات راهنمایی ورانندگی ، تجهیزات ایمنی و وسایل گرمازا به همراه داشته باشند تا با مشکل مواجه نشوند.


وی خاطرنشان کرد: اطمینان از سلامت فنی خودروها لازمه سفرهای برون شهری به ویژه حرکت در مسیرهای کوهستانی و برفگیر است که رانندگان به آن توجه کنند.


این مسئول گفت : با توجه به وضعیت ترافیک درراه های این استان ،می طلبد رانندگان ضمن مدیریت دربرنامه ریزی زمان بازگشت سفر خود در هنگام رانندگی صبرو شکیبایی داشته باشند.

 


رئیس پلیس راه استان البرز گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.


ازابتدای طرح نوروزی تا شب گذشته بیش از21میلیون 656هزارتردد درراه های استان البرز انجام شده است .


استان البرز دارای یک هزار و500 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک کشور مربوط به جاده های این استان می باشد.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :