موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/62382 :کد

0

پایگاه نظامیان سعودی هدف حمله موشک بالستیک

  پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۶
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -پایگاه نظامیان سعودی هدف حمله موشک بالستیک

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک «قاهر ۱» به مواضع و محل تجمع افراد وابسته به عربستان سعودی در استان «مأرب» خبر دادند.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک «قاهر 1» به مواضع و محل تجمع افراد وابسته به عربستان سعودی در استان «مأرب» خبر دادند.


به گزارش تحلیل ایران،  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن با شلیک یک فروند موشک به محل تجمع نظامیان وابسته به ائتلاف ضد یمن در استان «مأرب» توانستند خسارت‌های زیادی به افراد وابسته به این ائتلاف و مواضع آن‌ها وارد کنند. نیروی موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن صبح پنجشنبه (امروز) اعلام کرد در این حمله موشکی که به دقت به هدف اصابت کرده است، خسارت‌های زیادی به پایگاه و مواضع افراد وابسته به ائتلاف ضد یمن به سرکردگی عربستان سعودی وارد کرده است.

فارس نوشت: یک منبع نظامی در این ارتباط گفت: موشک بالستیک محل تجمع افراد وابسته به عربستان سعودی و آمریکا را در نزدیکی پایگاه «نخلا» در استان مأرب هدف قرار داد.از سوی دیگر، شبکه خبری المیادین گزارش داد، ارتش یمن و کمیته‌های یمنی حمله نظامیان ائتلاف ضد یمن در «میدی» واقع در استان حجه را دفع کنند.یک مقام نظامی یمنی چهارشنبه (دیروز) نیز از کشته شدن 378 متجاوز و شبه نظامی سعودی - آمریکایی به دست ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، خبر داده بود.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :