موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/62395 :کد

0

موفقیت های جدید ارتش سوریه

  پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۵
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -موفقیت های جدید ارتش سوریه

پیشروی ارتش سوریه در حومه حماه و تسلط بر مناطق جدید در این منطقه و موارد نقض آتش بس در ساعات گذشته از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.

 

پیشروی ارتش سوریه در حومه حماه و تسلط بر مناطق جدید در این منطقه و موارد نقض آتش بس در ساعات گذشته از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.

به گزارش تحلیل ایران،  مرکز نظارت بر آتش بس روسیه در پایگاه حمیمیم سوریه از پنج مورد نقض آتش بس در حومه حلب و یک مورد نقض آتش بس در حومه لاذقیه طی ساعات گذشته خبر داد.نیروی هوایی روسیه ۵۴ مرکز وابسته به تروریست ها را هدف قرار داده است.در این حملات هوایی چهار قرارگاه فرماندهی داعش،سه انبار مهمات و ادوات نظامی تروریست ها منهدم شد.مرکز نظارت بر آتش بس بیان کرد: جنگنده های روسی مراکز وابسته به گروه های مسلحی که آتش بس را پذیرفته اند هدف قرار نداده اند.

مهر نوشت: همه طرفهای درگیر در سوریه بر کاهش قابل ملاحظه درگیری در سوریه تاکید کرده اند.موارد نقض آتش بس از ۱۲ تا۱۵ مورد در یک روز در ابتدای مارس به ۵تا۷ مورد در پایان آن رسید.بر همین اساس رسانه های سوری اعلام کردند که بر اثر حملات گروه های مسلح در اطراف بوستان عمومی در حلب  که جدیدترین نقض آتش بس محسوب می شود، تعدادی از غیر نظامیان زخمی شدند.

تسلط ارتش سوریه بر تپه جدید در حومه حماه و انهدام تونل داعش در دیرالزور

این در حالی است که ارتش سوریه بر مناطق جدید در حومه حماه دست یافت.منابع سوری گزارش دادند: ارتش سوریه بر تپه تباره دیبه در سلمیه در حومه شرقی حماه مسلط شده است.

این منابع اعلام کردند: ارتش سوریه یک تونل تروریست های داعش را در منطقه فرودگاه قدیم در دیرالزور منهدم کرده است.همزمان وزارت امور آشتی ملی لیستی که در شبکه های اجتماعی و پایگاه های اینترنتی اخیرا درباره اسامی نظامیان و غیر نظامیان ربوده شده منتشر شده است را غیر واقعی دانست.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :