موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/62398 :کد

0

ممنوعیت تردد کامیون‌ها در روز طبیعت

  پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۶
تعداد بازدید : ۴۰۹   
 تحلیل ایران -ممنوعیت تردد کامیون‌ها در روز طبیعت

پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح تمهیدات ترافیکی در روز ۱۳ فروردین، از ممنوعیت تردد کامیون‌ها و برخورد پلیس با وانت‌بارهای مسافرکش در این روز خبر داد.

 

 

 

پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح تمهیدات ترافیکی در روز ۱۳ فروردین، از ممنوعیت تردد کامیون‌ها و برخورد پلیس با وانت‌بارهای مسافرکش در این روز خبر داد.

 
 
 
 

به گزارش "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم ، سرهنگ مراد مرادی با تشریح تمهیدات ترافیکی در روز ۱۳ فروردین، از ممنوعیت تردد کامیون‌ها و برخورد پلیس با وانت‌بارهای مسافرکش در این روز خبر داد.

 

* برخورد با پارک دوبل و مورب در حاشیه بوستان‌ها

وی با تاکید بر ضرورت همکاری شهروندان تهرانی با پلیس و پرهیز از هرگونه پارک حاشیه‌ای مشکل زا همچون پارک‌های دوبله و مورب گفت: آنچه برای ما مهم است چیدمان مناسب خودروها در ورودی‌ها و خروجی‌ها و همچنین معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها به منظور جلوگیری از به وجود آمدن گره‌های ترافیکی و مشکل آفرین برای شهروندان است. از این رو همکاران ما با مدیریت پارک خودروها با هرگونه پارک حاشیه دوبله و مورب برخورد خواهند کرد.


* لزوم همکاری مردم با پلیس برای روانسازی ترافیکی

مرادی با اشاره به اینکه در مقاطعی از روز 13 فروردین، امکان اعمال محدودیت ترافیکی در برخی از معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها وجود خواهد داشت، خواستار توجه مردم به تذکرات پلیس و همکاری مردم با عوامل راهور شد.


* ممنوعیت تردد کامیون در معابر تهران از ساعت 6 تا 24 روز جمعه

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت در خصوص ممنوعیت‌های برنامه‌ریزی شده برای روز طبیعت در معابر پایتخت گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تردد هرگونه کامیون و وسائل نقلیه سنگین از ساعت 6 صبح جمعه 13 فروردین تا ساعت 24 از معابر پایتخت ممنوع است.


* برخورد پلیس با وانت‌های حامل مسافر

وی خاطرنشان کرد: همچنین پلیس با وانت‌بارهایی که در روز طبیعت اقدام به حمل مسافر در قسمت بار می‌کنند به شدت برخورد کرده و از ادامه مسیر آن‌ها ممانعت به عمل خواهد آورد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :